Kosmetyki Avon – opinie – porady

20-ste urodziny AVON

| 0 komentarzy

W tym roku przypada wyjątkowe święto dla wszystkich miłośniczek dobrych kosmetyków – firma AVON świętuje swoje dwudzieste urodziny. To już dwadzieścia lat, kiedy Polki mogą korzystać z tych świetnych kosmetyków. Kosmetyki AVON przez te dwadzieścia lat wpisały się na stałe w krajobraz polskich półek łazienkowych. Odnajdziemy na nich najróżniejsze kosmetyki, które stworzone zostały do różnych celów. Przez dwadzieścia lat firma AVON dostarcza do naszych domów kremy, balsamy, płyny do kąpieli, szampony, kosmetyki do makijażu. Wszystko to za niewysoką cenę, która dostosowana jest do możliwości Polek. Doskonała jakość za niewygórowaną cenę jest tym, czym możemy się cieszyć przez dwadzieścia lat obecności AVONU na polskim rynku.

Obecność AVONU w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku. Zapoczątkowało ją powołanie spółki AVONCosmetics Polska. Od tego czasu Polki mogą zaopatrywać się w doskonałe kosmetyki bez konieczności wychodzenia z domu. Konsultantki AVON dotrą do każdej zainteresowanej kupnem kosmetyków kobiety. W 1997 roku otwarto w Garwolinie fabrykę, która obecnie zaliczana jest do jednej z najbardziej nowoczesnych fabryk kosmetyków, których centrum dystrybucyjne znajduje się w Europie. To właśnie tutaj wytwarzane są kosmetyki, które od dwudziestu lat zaspokajają najbardziej wybredne gusta.

 Przed dwadzieścia lat swojego istnienia firma AVON dokłada największych starań aby jej klientki były zadowolone nie tylko z jakości kosmetyków, ale także ze sposobu w jaki zostały obsłużone. Dlatego też w szeregach AVONU od początku jego powstania pracują jedynie wykwalifikowane konsultantki, które cechuje także profesjonalne podejście do klienta.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • 20 urodziny avon
  • avon 20 urodziny

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wybieramy tusz do rzęs

Nie jest odkrywczym stwierdzenie, że dobranie odpowiedniego tuszu do rzęs to dla kobiety nie lada wyzwanie – wiele rodzajów szczoteczek...

Zamknij