Kosmetyki Avon – opinie – porady

Możliwości rozwoju i awansu w Avon

| 0 komentarzy

Avon to firma, która sprzedaje. Jestem przekonana, że zetknęłaś się z kosmetykami Avonu, oryginalną i modną biżuterią, perfumami tworzonymi przez światowych kreatorów mody. Avon sprzedaje nie tylko doskonałe produkty bo również wiedzę i możliwości.

To jest kluczowe dla naszego biznesu: sprzedawanie możliwości. Jest zupełnie niesamowite, że oprócz produktu, który zaspokaja obiektywne potrzeby, współpraca z Avon stwarza możliwości realnej poprawy Twojego życia!

Twoja kariera jest już zaplanowana aż do poziomu menedżerskiego, a Twoje zarobki będą określone przez to, co sobie zamarzysz.

Jest w tym oczywiście pewien haczyk. Siła Twojego biznesu nie tylko będzie płynąć z innowacyjnych i modnych produktów, doskonałej logistyki oraz szerokiego zakresu literatury i oferty szkoleń dostosowanych do różnych poziomów. Przede wszystkim siła Twojego biznesu będzie taka jak siła Twojego charakteru. Jeśli masz słaby charakter i ulegasz swojej słabości – nigdy nie osiągniesz spektakularnego sukcesu w naszej firmie.

Jest jednak światełko w tunelu! Podpowiemy Ci jak pracować nad sobą, co czytać, w jaki sposób zmieniać swoje myślenie i charakter, abyś i Ty zrealizowała to, w czym my już bierzemy udział!

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.



  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ile można zarobić w Avon?

Zarobki Konsultantki Wynagrodzenie Konsultantki opiera się na systemie opustów. Im więcej sprzedajesz - tym więcej zarabiasz (nawet do 40% wartości...

Zamknij