Kosmetyki Avon – opinie – porady

AVON na świecie

| 0 komentarzy

AVON jest światowym liderem na rynku kosmetycznym oferującym swoje produkty w systemie sprzedaży bezpośredniej. Firma jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie, a oferowane produkty dystrybuowane są przez 5 milionów Konsultantek. Avon chce być firmą, która najlepiej rozumie oczekiwania i zaspokaja potrzeby kobiet całego świata. Od ponad 100 lat oferuje im nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też możliwość zatrudnienia, zarabiania, zdobywania niezależności finansowej, realizowania swoich marzeń i rozwoju osobistego.

Avon to firma dla kobiet i firma bardzo kobieca – od początku swego istnienia. Choć założył ją mężczyzna – Dawid McConnel, obwoźny sprzedawca książek – to pierwszym, zatrudnionym przez niego pracownikiem była kobieta – pani P.F.E. Albee z Winchester w stanie New Hampshire. Rozpoczęła ona dostarczanie kosmetyków do klientów pionierską na owe czasy (koniec XIX wieku) metodą sprzedaży bezpośredniej i zostałą pierwszą Reprezentantką/Konsultantką firmy. Avon jako jedna z pierwszych firm zaoferował amerykańskim kobietom możliwość zarabiania pieniędzy oraz możliwość zdobycia ekonomicznej niezależności już na 34 lata przed uzyskaniem przez nie prawa do głosowania!

Wizja Avonu jako firmy, która rozumie i zaspokaja oczekiwania kobiet w stosunku do produktów i usług, a także ich potrzebę samorealizacji, nie jest tylko pustym hasłem. To istota działania firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, Avon ze szczególnym zaangażowaniem prowadzi programy do nich skierowane, by stać się światowym liderem wśród firm popierających działania na rzecz poprawy zdrowia i dobrobytu kobiet na całym świecie poprzez programy charytatywne skierowane w szczególności na walkę z rakiem piersi oraz dawanie kobietom szans uzyskania niezależności ekonomicznej.

Avon to globalny koncern kosmetyczny oferujący swoim klientom produkty wysokiej jakości. Ich receptury opracowywane są w Laboratoriach w Suffern w stanie Nowy Jork, gdzie zatrudnienie znajduje międzynarodowy zespół specjalistów różnych dziedzin: biolodzy, chemicy, biochemicy, farmakolodzy. Szeroki zakres dziedzin naukowych, naukowych z których korzystają Laboratoria pozwala na multidyscyplinarne podejście do przemysłu kosmetycznego, także przyspiesza wprowadzanie innowacji naukowych we wszystkich kategoriach produktów Avonu.

W roku 2005 w Suffern powstało nowoczesne Światowe Centrum Badań i Rozwoju o powierzchni ponad 20 000 metrów kwadratowych. Celem centrum jest rozwój technologii w laboratoriach Avonu, przewidywanie przyszłych trendów w kosmetologii, opracowywanie formuł nowych produktów wspieranie strategii marketingowych.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • firmy ktore prowadza sprzedaz produktow avonu

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avon w Polsce

W Polsce Avon to cztery niezależne spółki: Avon Cosmetics Poland, Avon Operations Poland, Centrum Usług Finansowych oraz Avon Mobile. Historia...

Zamknij