Kosmetyki Avon – opinie – porady

Wybieramy tusz do rzęs

| 0 komentarzy

Nie jest odkrywczym stwierdzenie, że dobranie odpowiedniego tuszu do rzęs to dla kobiety nie lada wyzwanie – wiele rodzajów szczoteczek oraz kolorów potęguje dezorientację i wpływa na niezadowalający wybór. Firma Avon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej klientki, pragnącej, aby jej spojrzenie było zalotne i pełne wdzięku oraz by podkreślało jej urodę. W najnowszym katalogu Avon znajdziemy sporo promocyjnych cen oraz opisów, które powinny ułatwić trafny zakup. Każda pani musi jednak wpierw zdecydować, czy jej rzęsom brakuje objętości, czy może są za krótkie albo za mało uniesione. Poza tym trzeba pamiętać, że nie każda z nas musi używać tradycyjnej, czarnej farby. Dla blondynek zdecydowanie lepsze są tusze brązowe.

Krótkie rzęsy

Tak więc kobietom o rzęsach krótkich można polecić nowy tusz Super Extend Extreme (str. 3-5) w czarno-żółtym opakowaniu i ze szczoteczką, która została wyposażona w magnetyczne mikrowłókna, dzięki czemu widocznie wydłuża rzęsy. Składa się z dwóch warstw włosków – żółte pokrywają rzęsy farbą, zaś czarne rozczesują je i wydłużają. Specjalna końcówka ma umożliwić dotarcie do nawet najkrótszych rzęs. Tusz ma pojemność 7 ml i jest dostępny w kolorach Black oraz Brown/Black.

Rzadkie rzęsy

Trzeba tu też powiedzieć o doskonałym kosmetyku Avon, który dzięki pokrętłu umożliwia regulację intensywności działania. Mowa o tuszu Spectra Lash (str. 8), za pomocą którego można uzyskać trzystopniowe pogrubienie. Wystarczy raz przejechać po włoskach, by kilkakrotnie zyskały na objętości. Jest to zatem kolejny kosmetyk dla pań o mało wyraźnej obudowie źrenic.

Długie, cienkie rzęsy

Dla kobiet o rzęsach dość długich, ale cienkich dobrym rozwiązaniem będzie turkusowy tusz SuperShock (str. 6-7) o pojemności 10 ml. Z badań wynika, że pogrubia rzęsy aż 12-krotnie. Jeśli masz wrażenie, że Twoich rzęs nie widać i że potrzebujesz mocnego podkreślenia, zdecyduj się na SuperShock w kolorzeBlack (polecany dla brunetek i szatynek) bądź Brown/Black (dla pań o jasnym typie urody).

Super podkręcenie

Paniom potrzebującym odpowiedniego podkręcenia rzęs pomoże tusz Super Curlacious, który podniesie je i sprawi, że oko będzie wyglądać filuternie i zmysłowo. Superpodkręcający tusz ma opakowanie czarno-różowe, dostępny jest w dwóch podstawowych kolorach i ma pojemność 7 ml. Zaletą kosmetyku Avon jest to, że nie skleja rzęs, nie powoduje też, że są ciężkie. Dzięki Super Curlacious będziesz czuć się lekko i uwodzicielsko.

W katalogu Avon każda z nas znajdzie coś dla siebie, w czym także pomogę konsultantki Avon. Niech dodatkową zachętą dla pań będzie aktualna cena produktów. Otóż cena regularna każdego z wymienionych kosmetyków wynosi 35 zł. W katalogu nr 5można je nabyć za jedyne 19,90 zł. W dodatku przy zakupie dowolnego tuszu ze stron 5-9 każda klientka będzie mogła kupić wysuwaną, miękką konturówkę do oczu wartą 21 zł za 6,90. Kredka Glimmerstick dostępna jest w czterech kolorach (czarny, granatowy, szary, a także brązowy). Za tusz i kredkę, które normalnie kosztują razem 56 zł, teraz trzeba dać tylko 26,80. Prawda, że się opłaca?

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • awon granatowy tusz do rzęs
  • tusz do rzęs avon opinie

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obniżone ceny produktów w katalogu 4/2012

Firma AVON obecna jest na polskim rynku już dwadzieścia lat. Z tego też powodu w katalogu zatytułowanym „Przedwiośnie” natkniemy się...

Zamknij