Kosmetyki Avon – opinie – porady

Ekskluzywne perfumy w świątecznych zestawach

| 0 komentarzy

Jeśli lubisz dobrą jakość, a jednocześnie częste zmiany, uwielbiasz zapachy Hervé Léger oraz wody sygnowane przez Christiana Lecroix, w katalog Avon nr 16 „Magia Świąt” znajdziesz propozycje dla siebie. Oto pojawiają się dwa komplety – po 79,00 zł każdy. Hervé LégerPurse Spray Trio to trzy znane Wam już wody (po 12 ml każda) – Hervé LégerÉté, Hervé LégerIntrigue oraz Hervé LégerFemme. Bez problemu zmieszczą się nawet w maleńkiej torebce, a skoro o torebkach mowa, to muszę wspomnieć o prezencie, jaki klientki Avon otrzymają przy zakupie dowolnego produktu Hervé Léger (zestawu albo którejś spośród wód o pojemności 50 ml – dla niej i dla niego). Jest to stylowa torebka od projektanta zapachu, czyli różowa, lśniąca kopertówka na łańcuszku, idealna do sukienek i na karnawałowe wyjścia. Torebka ma wymiary 24 x 11 x 4,8 cm i jest wykonana z poliuretanu. Jej wartość wynosi 110 zł ale produkt wyłączony jest z regularnej sprzedaży.

Torebka od projektanta Herve Leger dodawana gratis przy zakupie perfum

Zestaw Christian Lecroix Colours to także trzy wody (ale mniejsze, bo o pojemności 4 ml) w pięknym pudełku. Żółta woda Absynthe należy do kategorii kwiatowo-orientalno-drzewnej, czerwona Rouge ma zapach kwiatowo-szyprowy, a kwiatowo-orientalna, fioletowa Nuit, kusi nerolą, ambrą i piżmem. Jeśli cenisz sobie klasę i wyrafinowane aromaty, zajrzyj na strony 44 i 49 katalogu Avon 16/2012, gdzie znajdziesz obydwa świąteczne komplety.

 

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • katalog avon perfumy
  • Perfumy Avon Opinie
  • avon katalog perfumy

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Niezbędne akcesoria w Twojej kosmetyczce

Wy, Kobiety najlepiej o tym wiecie, że czasami nie wystarczy posiadać kosmetyki, by stworzyć perfekcyjny makijaż. Na końcowy efekt ma...

Zamknij