Kosmetyki Avon – opinie – porady

Avon w Polsce

| 0 komentarzy

W Polsce Avon to cztery niezależne spółki: Avon Cosmetics Poland, Avon Operations Poland, Centrum Usług Finansowych oraz Avon Mobile. Historia Avonu w Polsce to historia ekonomicznego sukcesu, jednej z największych amerykańskich inwestycji bezpośrednich w Polsce. Avon Cosmetics Polska to najstarsza ze spółek, powołana w roku 1992. Jej najważniejszym celem jest dostarczanie do polskich domów wysokiej jakości produktów za niewygórowaną cenę.

W 1997 roku w Garwolinie powstała fabryka, która obecnie nosi nazwę Avon Operations Polska i jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. W roku 2005 powstała trzecia spółka Avonu w Polsce – Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Sernice Centre) zajmująca się obsługą procesów finansowo-księgowych firmy Avon w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W grudniu 2006 powołano do życia Avon Mobile – czwartą spółkę Avonu w Polsce, która zarządza telefonią komórkową myAvon.

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Avon Operations Polska Sp. z o.o.

Avon EMEA Finance Service Centre Sp. z o.o.

myAvon

Dystrybucja kosmetyków Avonu opiera się na systemie sprzedaży bezpośredniej – niezależne Konsultantki regularnie dostarczają produkty bezpośrednio do klientów.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter