Kosmetyki Avon – opinie – porady

Tuszowanie zbyt dużego nosa

| 0 komentarzy

Uważasz, że Twój nos jest za duży? Mogę Cię pocieszyć, że nie tylko ty masz ten problem, wiele z gwiazd mediów też ze swojego nosa nie jest zadowolone. Po nosach gwiazd często widać interwencję chirurga plastyka.
Jeśli ty też należysz do osób, które nie są zadowolone z wyglądu swojego nosa zdradzę Ci, że możesz pozbyć się kompleksu unikając bolesnych zabiegów i rekonwalescencji. Nieprawdopodobne? Tak może się wydawać. Prawda jest jednak taka, że dzięki dobrym kosmetykom możesz optycznie zmienić wygląd swojego nosa w kilku prostych krokach, jakie stosują najlepsi wizażyści, a których naprawdę łatwo jest się nauczyć w domu.
Jeśli uważasz, że Twój nos jest zbyt szeroki dzięki wykorzystaniu podkładu z serii Avon Color lub Anew możesz wyczarować sobie piękny kształtny nos sama w domu. Wystarczy, że boki nosa w miejscach, w których jest on za szeroki zastosujesz ciemniejszy podkład, a środek nosa od jego nasady po sam czubek pokryj jaśniejszym podkładem dla osiągnięcia najlepszego efektu najlepiej wybrać podkład nawet o ton jaśniejszy niż rzeczywista karnacja skóry.
Gdy Twój nos jest zbyt długi wystarczy ciemniejszym podkładem pokryć środek nosa, boki oraz czubek nosa rozjaśnić podkładem w kolorze karnacji lub jaśniejszym.
Garbaty nos najlepiej skorygować pokrywając miejsce, w których jest on najszerszy ciemnym podkładem środek nosa jaśniejszym by optycznie nos wysmuklić.
Wybierając podkład, jeśli nie masz możliwości pokrycia nim twarzy najlepiej zastosować go na wewnętrznej stronie przedramienia, ponieważ tam kolor skóry jest najbardziej zbliżony.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • tuszowanie duzego nosa

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pielęgnacja dłoni

Dłonie mogą dużo o nas powiedzieć, między innymi to, jaki rodzaj pracy wykonujemy, czy też to jak często przeżywamy stres....

Zamknij