Kosmetyki Avon – opinie – porady

O pracy konsultantki

| 1 Komentarz

„Miarą naszego sukcesu jest nie tylko nasza wysoka pozycja na rynku, ale także to, jak wielu osobom pomagamy zmienić życie, jak wiele drzwi udaje się nam otworzyć”

Andrea Jung
Prezes AVON Products, Inc

Praca Konsultantki polega na gromadzeniu coraz większych zamówień. W ten sposób uzyskuje coraz wyższe opusty, a co za tym idzie coraz większe zarobki. Dla Konsultantek naszej firmy są przewidziane oferty specjalne, darmowe kosmetyki, nowości w śmiesznie niskich cenach oraz bogata i treściwa literatura – zupełnie za darmo – w każdym katalogu.

Avon daje możliwość uzyskania dodatkowych dochodów (poza opustami) w oparciu o mechanizm poleceń. Każda Konsultantka może podpisać umowę, który umożliwia jej „zapisywanie” kolejnych osób do Avon i z tego tytułu uzyskiwać wynagrodzenie oraz bonusy za awanse oraz rozwój własnej grupy. Taki sposób prowadzenia działalności określany jest jako MLM.

Mówiąc najkrócej: MLM Multi-Level Marketing – inaczej marketing wielopoziomowy – to biznes, w którym o sukcesie nie decyduje ani wkład kapitału, ani elokwencja, ani koneksje towarzyskie. Decyduje atrakcyjność produktu i Twój charakter.

MLM to umiejętność dzielenia się z właściwymi ludźmi właściwą rzeczą we właściwym czasie. MLM to wolność.

1. Sama dobierasz sobie współpracowników.
2. Sama planujesz swój czas pracy.
3. Sama wybierasz miejsce pracy.
4. Sama obierasz styl pracy.
5. Powiększasz grono swoich przyjaciół.
6. Systematycznie powiekszasz swój dochód.
7. Jesteś w pełni niezależna finansowo.

MLM to brak ograniczeń i niskie ryzyko finansowe. Wszędzie tam, gdzie jesteś, jest Twoja firma, a inwestując w firmę inwestujesz w siebie. Jest jeszcze kilka nie mniej ważnych powodów. Choćby możliwość zakupów produktów z dużym rabatem.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • Avon Praca
  • avon strefa konsultantki
  • Praca W Avon

Komentarz

  1. ja dopiero zaczynam.zobaczymy czy to takie proste.

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Możliwości rozwoju i awansu w Avon

Avon to firma, która sprzedaje. Jestem przekonana, że zetknęłaś się z kosmetykami Avonu, oryginalną i modną biżuterią, perfumami tworzonymi przez...

Zamknij