Kosmetyki Avon – opinie – porady

Makijaż dla blondynki

| 0 komentarzy

Naturalne blondynki o jasnej karnacji oraz jasnych włosach często maja problem z doborem odpowiedniego makijażu. Zbyt ciemne kolory cieni czy szminki mogą spowodować, że łagodna blondynka stanie się agresywnym wampem, zbyt jasne spowodują, że będzie wyglądać ponuro.
W przypadku bardzo jasnej karnacji najlepiej wybierać brązowe lub grafitowe tusze do rzęs polecam wodoodporny tusz „Pełnia rzęs” z serii Avon Color. Na powieki natomiast najlepiej wybierać kolory w jasnych odcieniach takich jak chłodny róż, grafitowy, jasne odcienie szarości, biel i srebro, turkus, zielony lub niebieski, proponuje cienie do powiek z rozświetlaczem z serii Avon Color w odcieniach Ocean Sky oraz musy do powiek z tej samej serii w kolorze Soft Lilac lub Tranquil Teal. Interesujące są też połyskujące cienie do powiek 2 w 1, czyli cień i precyzyjny eye-liner w jednym z serii Avon Color w odcieniu numer 40451 lub 40477. Usta jasnej blondynki najlepiej wyglądać będą, gdy pokryjesz je delikatną różową lub jasno fioletową pomadką. Nie zapominaj jednak o zasadzie – gdy chcesz wyraźnie podkreślić oczy Twoim ustom wystarczy bezbarwny błyszczyk, podkreślając wyraźnie usta nie przesadzaj z makijażem oczu.
Wybór koloru i odcieniu, jaki wybierzesz po części zależy też od twojego gustu, pamiętaj jednak by niezależnie, jakie kolory preferujesz wybierać jasne ich odcienie, unikać czarnych kresek i tuszy do rzęs gdyż to spowodować może zbyt duży kontrast w stosunku do twojej urody i spowodować, że będziesz wyglądać groteskowo.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • makija dla blondynek
  • avon makijaz blondynki

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tuszowanie zbyt dużego nosa

Uważasz, że Twój nos jest za duży? Mogę Cię pocieszyć, że nie tylko ty masz ten problem, wiele z gwiazd...

Zamknij