Kosmetyki Avon – opinie – porady

Bransoletki jako nowości

| 0 komentarzy

Każda kobieta lubi piękną biżuterię. Biżuteria jest tym, co pozwala nam podkreślić swoją osobowość, a jednocześnie poczuć się wyjątkową piękną i atrakcyjną. Tym potrzebom wychodzi naprzeciw firma AVON, w której ofercie znalazły się piękne, stylowe bransoletki.

W katalogu zatytułowanym „Przedwiośnie” odnajdziemy trzy pięknie wykonane bransoletki. Jednocześnie każda z nich jest inna dzięki czemu każda kobieta może wybrać taką, która najlepiej do niej pasuje.

W ofercie znalazła się bransoletka „Julie”, której niewątpliwym atutem jest to, że została posrebrzona. Z pewnością przypadnie do gustu paniom, które lubują się w srebrnej biżuterii.

Bransoletka „Lucinda” została wykonana ze szklanych korali, akrylowych kamieni oraz pierścieni. Z pewnością przypadnie do gustu kobietom nowoczesnym, które cenią niebanalny wygląd i ciekawe formy.

Ciekawą propozycją jest także bransoletka z koralami. Została wykonana ze szklanych korali, które zostały ręcznie ozdobione. Na taką bransoletkę z pewnością zdecydują się panie, które cenią sobie ręcznie wykonaną biżuterię.

Wszystkie wymienione bransoletki znalazły się w ofercie firmy AVON po raz pierwszy. Z okazji urodzin firmy wszystkie wymienione bransoletki kosztują znacznie mniej. Za każdą z nich zapłacimy jedynie 29,90. Jeśli natomiast zdecydujemy się na zakup dwóch będzie to wydatek jedynie 49,90.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • avon bransoletki
  • batycki eva
  • bransoletki avon

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skórzana torebka Batycki

Najnowszy katalog Avon zawiera mnóstwo atrakcyjnych cen i nowości. Jedną z ofert godnych polecenia jest skórzana torebka, zaprojektowana przez Bożenę...

Zamknij