Kosmetyki Avon – opinie – porady

Pielęgnacja dłoni

| 0 komentarzy

Dłonie mogą dużo o nas powiedzieć, między innymi to, jaki rodzaj pracy wykonujemy, czy też to jak często przeżywamy stres. Dlatego też warto czasem bardziej o nie zadbać szczególnie, gdy to właśnie na nich odreagowujecie zdenerwowanie. Pielęgnacja dłoni nie wymaga wiele czasu ani wysiłku z naszej strony a efekty mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć.
Pierwszym krokiem by poprawić wygląd skóry Twoich dłoni jest peeling, który usunie martwy naskórek i odczuwalnie wygładzi powierzchnie skóry. Do tego celu proponuję Śródziemnomorski peeling do rąk z linii Planet Spa Avon. Na tak przygotowaną skórę po peelingu warto nałożyć grubą warstwę intensywnie nawilżającego kremu do rąk z gliceryną Rich Moisture z linii Avon Care i pozostawić krem na dłoniach na ok. 10 minut. Właściwości kremu można zintensyfikować wkładając nakremowane dłonie w foliowe rękawiczki a te owinąć ciepłym ręcznikiem lub włożyć je w ciepłe zimowe rękawice. Ponieważ pod wpływem ciepła rozszerzają się pory w skórze i składniki kremu mają możliwość głębokiego wniknięcia w skórę naszych dłoni. Po takiej maseczce skóra będzie wyraźnie nawilżona i wygładzona. Taki 20 minutowy zabieg warto wykonywać raz na tydzień. Oprócz tego do codziennej pielęgnacji dłoni proponuję lekki krem do rąk z ekstraktem z jedwabiu Signature Silk z linii Skin So Soft Avon. Ma lekką konsystencję szybko się wchłania i pięknie pachnie.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Odmładzanie nocą

Noc to najlepsza pora na odżywianie naszej skóry, za dnia wystarczą nam kosmetyki nawilżające i ochronne. Podczas gdy śpimy skóra...

Zamknij