Kosmetyki Avon – opinie – porady

Odmładzanie nocą

| 0 komentarzy

Noc to najlepsza pora na odżywianie naszej skóry, za dnia wystarczą nam kosmetyki nawilżające i ochronne.
Podczas gdy śpimy skóra ma okazję w spokoju chłonąć substancje odżywcze i pielęgnacyjne po ty byśmy rano obudziły się piękne i wypoczęte. Ważne jest jednak, aby zachować umiar i nie przytłaczać skóry codziennie grubymi warstwami kremów i masek, ponieważ ma ona ograniczone możliwości wchłaniania.
Jeśli wypowiedziałaś wojnę zmarszczkom proponuję do codziennej pielęgnacji wybrać Emulsję z bioaktywnym złotem na noc z linii Anew Avon i stosować ją naprzemiennie z Naprawczym kremem na noc Anew Reversalist. Najlepsze efekty osiągniesz stosując dwa kremy naprzemiennie, czyli w tygodniowych lub miesięcznych odstępach tak by nie dopuścić do przyzwyczajenia skóry do jednego kosmetyku, gdyż to powoduję spadek jego efektywności. By poprawić wygląd oczu podczas kuracji przeciwzmarszczkowej proponuję Luksusowy System modelujący okolice oczu z linii Anew Avon.
Oprócz codziennej pielęgnacji warto też raz na kilka dni zastosować Zaawansowany System Dermabrazji z linii Anew Clinical Avon. Preparat przeznaczony jest na 8 tygodniową terapię przeciwzmarszczkową, podczas której co 2 tygodnie zwiększamy intensywność działania mikrokrystalicznej formuły. Skuteczność formuły porównywalna jest z profesjonalną dermabrazją, jaką wykonać można tylko w salonie kosmetycznym.
Gdy zależy wam jednak na błyskawicznym efekcie wygładzenia zmarszczek tzw. „efekcie bankietowym” proponuje zastosować Serum do błyskawicznego liftingu twarzy z linii Anew Avon.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uwodzicielskie spojrzenie mimo upływu lat

Mawiamy, że oczy są zwierciadłem duszy. Dlatego też większości z nas tak trudno zaakceptować pojawiające się wokół nich zmarszczki, podczas...

Zamknij