Kosmetyki Avon – opinie – porady

Uwodzicielskie spojrzenie mimo upływu lat

| 0 komentarzy

Mawiamy, że oczy są zwierciadłem duszy. Dlatego też większości z nas tak trudno zaakceptować pojawiające się wokół nich zmarszczki, podczas gdy dusza jest na nie za młoda. Okrutna prawda jest taka, że skóra wokół oczu jest najcieńsza i tym samym bardzo delikatna, a to sprawia, że jej skuteczna pielęgnacja jest trudna. Zbyt aktywne kosmetyki mogą podrażnić nasze oczy i tym samym zamiast usuwać zmęczenie i zapobiegać zmarszczkom powodować opuchliznę i stany alergiczne. Z drugiej strony kremy pod oczy powinnyśmy zacząć stosować już około 25 roku życia, ponieważ wtedy pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne. Przy czym na pewno nie warto rezygnować z radości i śmiechu, który je wywołuje.
Dlatego też wszystkim 25-latką proponuję zacząć od nawilżania skóry wokół oczu, a wspaniałe rezultaty na dobry początek uzyskacie stosując krem pod oczy „Maximum Moisture” z linii Solutions Plus Avon. Jeśli przekroczyłyście już 35 lat proponuję wybrać „Ageless Results” również z linii Solutions Plus Avon. Stosując kremy warto pamiętać by stosować je regularnie i zawsze na noc. Przy czym radzę nie nakładać ich bezpośrednio przed położeniem się do łóżka, ponieważ jeśli krem wystarczająco się nie wchłonie może dostać się do oka i podrażnić je wywołując opuchliznę lub stan alergiczny.
Poza kremami, które stosujemy regularnie w celu profilaktycznymi i wspomagającym pielęgnację skóry wokół oczu, gdy zależy nam na błyskawicznym efekcie warto wypróbować korektor zmarszczek wokół oczu z linii Anew Avon.
Kiedy zależy nam by dobrze wyglądać po ciężkiej, nieprzespanej nocy proponuje kojący żel pod oczy z linii Planet Spa Avon. Zmniejszy on opuchliznę i cienie pod oczami przywracając im piękny wygląd i likwidując oznaki zmęczenia.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rodziny zapachów Avon

To do jakiej rodziny (kategorii) należy dany zapach zależy od jego głównego akordu zapachowego. Wyróżniamy 6 podstawowych rodzin zapachów: Kwiatowa...

Zamknij