Kosmetyki Avon – opinie – porady

Paleta 34 odcieni już w sprzedaży!

| 0 komentarzy

Jeśli nie lubisz wypchanej po brzegi kosmetyczki, nie umiesz nic w niej znaleźć, nie wiesz, gdzie zostawiłaś cienie do powiek, które teraz są Ci potrzebne, otwórz katalog Avon 15/2012 – „Złota jesień”. Na stronach 32-33 znajdziesz Stylową paletę do makijażu, dzięki której najważniejsze kosmetyki będziesz już mieć w jednym miejscu!

Paleta składa się z dwóch półeczek. Na jednej z nich znajdują się błyszczyki do ust – jest ich aż dwanaście (odcienie perłowe i śniące, z brokatem lub bez – róże, fiolety, czerwień i brąz,), a także dwa odcienie różu i trzy aplikatory (do różu, cieni i do błyszczyka). Na drugiej półce umieszczonych jest aż 20 odcieni cieni do powiek, czyli łącznie paleta składa się z 34 barw, dzięki którym każdego dnia będziesz mogła wyglądać inaczej i za każdym razem równie seksownie!

Paleta z 34 odcieniami do powiek

Paletę możesz kupić w premierowej cenie za 99,99 zł, choć jej wartość wynosi 150,00 zł. Ma ona eleganckie, czarne opakowanie z białym motywem. Jej wymiary to 12,2 cm x 10 cm. Wewnątrz znajdziesz nie tylko kosmetyki, ale również lusterko, które ułatwi Ci stworzenie niepowtarzalnego makijażu.

Nie denerwuj się więc, przeszukując opakowania kosmetyków i szukając właściwych. Dzięki praktycznej palecie wśród Twoich kosmetyków zapanuje większy porządek, a malowanie się będzie czystą przyjemnością. Nowy produkt Avon przyda Ci się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Poza tym to świetny pomysł na prezent. Zatem odsyłam Panie do katalogu, a następnie do konsultantek i przed lustro, by malować się do woli.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
City Rush – rytm Twojego dnia

Czy potrafisz wyobrazić sobie zapach, zainspirowany pośpiechem w wielkim mieście? Samochody, bieg, tłum, emocje… W katalogu Avon nr 15 „Złota...

Zamknij