Kosmetyki Avon – opinie – porady

Mozaika na paznokciach

| 0 komentarzy

Chcesz, aby Twoje paznokcie wyglądały jak niepowtarzalny okaz sztuki? Jeden z najbardziej interesujących i intrygujących trendów tego sezonu, jaki proponuje firma Avon, to paznokcie wyglądające jak mozaika. Rzecz wygląda skomplikowanie jak misterna konstrukcja i ma się wrażenie, że potrzeba wiele czasu, by zrobić coś takiego, a tak naprawdę uzyskanie efektu nie jest trudne. Kilka minut, dwa lakiery i dzieło gotowe!

Po pierwsze trzeba pomalować powierzchnię paznokci lakierem o dowolnym odcieniu. Warstwa ta będzie służyć jako baza kolorystyczna pod mozaikę. Można w tym celu użyć szybkoschnącego lakieru do paznokci (schnie w 30 sekund!), który w najnowszym katalogu Avon kosztuje jedynie 9,90 zł (warty jest 23,00 zł), jeśli zamówi się jednocześnie lakier mozaikowy. Jego kolory – róże (Rose Amour, Ballerina i Strawberry), fiolety (Modern Mauve), czerwienie (Red Wine) czy brązy (Sateen) dobrze prezentują się w połączeniu z mozaiką. Oczywiście, można także użyć każdego innego kosmetyku podkładowego.

Przykład mazaiki na poznokciach wykonanej kosmetykami AvonNastępnie na wyschniętą warstwę bazową nakłada się mozaikowy lakier do paznokci, który podczas wysychania rozkłada się nierównomiernie i tworzy wyjątkowy wzór. To, co jest w tym wszystkim najciekawsze, to to, że każdorazowo paznokcie wyglądają inaczej – jak na sztukę przystało. Mozaiki Avon dostępne są w dwóch kolorach – czarnym oraz białym. Mają pojemność 12 ml i w cenie regularnej kosztować będą 25,00 zł. Teraz – z okazji, że jest to nowość – można je nabyć za 15,90 zł. W wiosennym katalogu można podpatrzeć, jak te innowacyjne lakiery wyglądają w połączeniu z kolorem Strawberry (str. 38-39). Na pewno ciekawe byłoby też delikatniejsze, nie tak ostre połączenie jasnego lakieru z białą mozaiką.

Nie da się ukryć, że pomysł zaproponowany przez Avon to alternatywa dla tradycyjnego manicure’u i okazja do tego, by każda kobieta mogła stać się artystką. Nowy efekt wygląda oryginalnie, awangardowo i dodaje paznokciom charakteru oraz drapieżności, a na wiosnę wydaje się fantastycznym rozwiązaniem.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • lakier mozaikowy
  • mozaika na paznokciach
  • mozaikowy lakier do paznokci

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
ADAM. Mężczyźni kontra rak piersi

Avon od wielu lat prowadzi profilaktykę przeciwko rakowi piersi. Informuje o konieczności przeprowadzania regularnych badań oraz zachęca do zakupu gadżetów,...

Zamknij