Kosmetyki Avon – opinie – porady

Skórzana torebka Batycki

| 0 komentarzy

Najnowszy katalog Avon zawiera mnóstwo atrakcyjnych cen i nowości. Jedną z ofert godnych polecenia jest skórzana torebka, zaprojektowana przez Bożenę Batycką specjalnie dla klientek firmy Avon. Można ją nabyć w cenie 99 zł, jeśli za kosmetyki Avon z katalogów nr 4 i 5 wyda się po 100 zł. Cena niewątpliwie jest okazjonalna, gdyż to małe kobiece cudo warte jest pięć razy więcej, a ponieważ jej edycja jest limitowana, zainteresowane panie powinny się spieszyć, bowiem produkt otrzyma tylko 40 tysięcy najszybszych klientek. Torebki nie będzie można kupić w cenie regularnej.

Unikatowa, zgrabna torebka Batycki ma wymiary 22,5 x 10 x 6,5 cm. Wykonana została ze skóry naturalnej w gamie kolorystycznej beżu, brązu i czerni. Imituje skórę wężową, dzięki czemu ma w sobie pewną zadziorność, drapieżność. Z kolei niewielki rozmiar i klasyczny kształt wskazują na jej prostotę, a zarazem wyrafinowanie. Bursztynowe oczko, będące znakiem rozpoznawczym produktów firmy Batycki, dodaje torebce zmysłowości i magii.  Skórzana torebka BatyckiNieodłączny kobiecy atrybut ma więc w tym wydaniu coś niesamowitego – idealnie pasuje do każdej kobiety, która przecież także jest tajemnicą.

Bożena Batycka, która należy do najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, stwierdziła, że „ta torebka jest jak pokusa” – bezpretensjonalna i urocza. Stworzyła ją, bo kocha małe torebki, które mają ogromne zalety: „szyk, wdzięk, klasę. Są też dyskretne, bardzo eleganckie i bardzo kobiece”. Firma Batycki jako pierwsza w Polsce produkowała galanterię skórzaną (torebki, teczki, portfele). Jej produkty to gwarancja solidności, a także znak luksusu i prestiżu. Zatem drogie panie, posiadanie torebki skórzanej Avon, to nie tylko radość, ale i smak luksusu.

Torebka zapinana jest na suwak, posiada też dość wąską, skórzaną rączkę o długości 45 cm. Jest wygodna w użyciu i funkcjonalna. Pasuje zarówno do szykownych strojów, jak i na co dzień – do garsonki czy żakietu. Informacje na jej temat znajdują się w katalogu Avon nr 4 (str. 12-13) oraz nr 5 (str. 10-11). Na pytania związane z produktem na pewno odpowiedzą też konsultantki Avon.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • torebka Batycki Avon
  • torebka batycki
  • batycki

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog AVON 5/2012 – Wiosenne przebudzenie

"Wiosenne przebudzenie" to nowy wiosenny katalog Avon nr 5/2012 r., który obowiązuje od 22 marca do 11 kwietnia br. Zapraszam do...

Zamknij