Kosmetyki Avon – opinie – porady

Jedwabista kredka do oczu

| 0 komentarzy

Jedwabista kredka do oczu jest nowością katalogową. Kredka jest wspaniała daje nam efekt płynnego eyelinera. Co najważniejsze – jest  łatwa w użyciu. Dzięki niej kreska wychodzi o wiele lepiej niż od zwykłego eyelinera w pędzelku.

Kredka jest bardzo trwała na ścieranie i ma bardzo jedwabistą formułę, co myślę, że każdej kobiecie się spodoba. Dzięki niej makijaż staje się łatwiejszy i szybszy. Jest to bardzo dobra kredka dla osób początkujących malowanie tzw. pawiego oka na powiece.

Dostępna jest w 3 różnych odcieniach: Black, Bronze Acqua, Graphite Acqua, w zależności kto jaki woli efekt czy klasyczny, harmonijny czy kontrastowy. Dla niektórych to nowość i pole do popisu z urozmaiconym makijażem.

Cena kredki jest dosyć spora, ponieważ około 20,00zł ale ja ją polecam w 100% dla pięknego i szybkiego makijażu.

Kredka ta ma jeden minus, jest raczej trudno ścieralna z powiek. Najlepiej usuwać ją specjalnymi tonikami lub mleczkami do demakijażu. Polecam tonik do demakijażu oczu z katalogu Avon.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • Jedwabista kredka do oczu Bronze Acqua

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Woda perfumowana Herve Leger Homme

Woda perfumowana Herve Leger Homme jest wodą  męską.  W katalogu Avon kosmetyk ten jest od dawna. Zapach pochodzi z kategorii...

Zamknij