Kosmetyki Avon – opinie – porady

Woda perfumowana Herve Leger Homme

| 0 komentarzy

Woda perfumowana Herve Leger Homme jest wodą  męską.  W katalogu Avon kosmetyk ten jest od dawna. Zapach pochodzi z kategorii korzenno-drzewnej.

Moim zdaniem każdy mężczyzna powinien mieć wodę z takiej kategorii zapachowej. Ta woda jest wyjątkowa.

Zapach jest bardzo seksowny i wyrafinowany, co na pewno spodoba się nie jednej kobiecie tak jak mi. Woda ta przez długi czas utrzymuje się na ubraniach, nawet kilka dni – jeżeli nie wypierzemy danego ubrania. Produkt ten jest w ładnej buteleczce i co najważniejsze, nie cienkiej tylko z grubego szkła, która jest bardziej odporna na upadanie a wiem z swojego doświadczenia, że buteleczki często upadają na podłogę.

Najlepiej kosmetyk stosować z innymi produktami tej kategorii np. balsamy, wody po goleniu itp. zapach wtedy będzie na pewno bardziej pełniejszy i jeszcze bardziej trwalszy.

Moim zdaniem produkt warto zakupić czy dla kogoś w prezencie czy osobiście dla siebie. Koszt buteleczki to około 100,00zł za 75 ml ale warto dla takiego pociągającego zapachu.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • herve leger homme opinie

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak malować się EyeLiner?

Malowanie się Eye-Liner nie jest łatwe. Aby oko wyglądało estetycznie wymaga od nas delikatności i dużej wprawy. Kreska powinna być...

Zamknij