Kosmetyki Avon – opinie – porady

Jaki pędzelek do warg?

| 0 komentarzy

Pędzelek jest podstawowym elementem makijażu ust jeżeli chcemy, aby usta wyglądały atrakcyjnie i równomiernie wymalowane, zawsze piękne i pełne.

Najlepiej kupować pędzelek z włosiem kuny, ponieważ jest wtedy twardy i lepiej się nim rozprowadza kolorowy kosmetyk na usta. Pędzelek powinien być także nie kwadratowo zakończony tylko raczej z ostrym czubkiem, ponieważ wtedy przy malowaniu ust nie wychodzi się za linie warg.

Najlepiej jest usiąść przy stole i oprzeć na nim łokcie, mały palec oprzeć na brodzie, by ręka nie zadrżała przy malowaniu. Wtedy najlepiej pędzelkiem pomału nakładać płyną szminkę. Aby uzyskać lepszą symetrię, polecam malowanie zacząć od środka ust.

Po wymalowaniu ust, pędzelek należy oczyścić chusteczką higieniczną nasączoną środkiem dezynfekcyjnym, by usnąć wszystkie resztki szminki. Potem jeszcze dobrze jest umyć go w wodzie z mydłem.

Dla lepszego efektu ust, na szminkę można nanieść błyszczyk. Wtedy usta będą bardziej pełniejsze. Polecam błyszczyk bezbarwny, który pasuje do wszystkich odcieni szminek.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.



  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jedwabista kredka do oczu

Jedwabista kredka do oczu jest nowością katalogową. Kredka jest wspaniała daje nam efekt płynnego eyelinera. Co najważniejsze - jest  łatwa...

Zamknij