Kosmetyki Avon – opinie – porady

Centre Action, czyli mężczyzna pachnący orzeźwieniem

| 0 komentarzy

Prawdą jest, że mężczyzna, by się nam podobał, nie musi być niewiarygodnie przystojny, szarmancki i bogaty. Potrafi zwrócić na siebie uwagę chociażby zapachem i tym samym sprawić, że szybciej zabije nam serce. Pośród zapachów Avon pojawił się właśnie nowy – orzeźwiający Centre Action, który pobudzi nie tylko panów, ale i kobiety w jego otoczeniu, ma bowiem w sobie „to coś”, co działa przyciągająco i upajająco.

WODA CENTRE ACTION

Woda toaletowa Centre Action wpisuje się w kategorię paprociowo-zieloną. Została stworzona ze zroszonej zieleni, liści fiołka i mchu. Dodaje energii i wigoru. Ten zapach wspaniale pasuje do mężczyzn, ceniących sportową, zaciętą i emocjonującą rywalizację, więc w okresie odbywających się w naszym kraju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej jest strzałem w dziesiątkę. Woda kosztuje w premierowej cenie 49,99 zł (zamiast 74,00 zł) i ma pojemność 75 ml.

ZESTAW CENTRE ACTION

Centre Action - woda toaletowa, żel, spray oraz męska kosmetyczkaW katalogu Avon nr 9 „Wakacje” znaleźć ponadto można zestaw kosmetyków z tej samej linii zapachowej. W skład Zestawu Centre Action wchodzi: Żel kąpielowy do ciała i włosów Centre Action (250 ml), Spray do ciała Centre Action (150 ml), a także Kosmetyczka męska, mająca wymiary 25 x 9,5 x 17,5 cm. Została ona wykonana z poliestru i PVC i jest warta 45,00 zł. Produkt jest jednak niedostępny w cenie regularnej. Można ją nabyć razem z powyższymi kosmetykami bądź w zestawie Black Suede Touch, Full Speed albo Individual Blue. Każdy zestaw kosztuje 34,99 zł, jeśli zakupi się dowolny produkt ze stron 68-77. To korzystna cena, gdyż rzeczy te warte są blisko 100 zł. Kosmetyki z nowej serii Centre Action, które są rozpoznawalne po czarno-limonkowych opakowaniach, można ponadto nabyć pojedynczo. Spray kosztuje 15,99 zł (zamiast 26,00 zł), a żel 14,99 zł (zamiast 27,00 zł).

Mężczyzna pachnący przyrodą, orzeźwieniem i gotowością do rywalizacji niewątpliwie uwiedzie niejedną z nas. Może warto więc zamówić u konsultantki Avon flakonik albo zestaw kosmetyków o nowym zapachu i podarować go bliskiej osobie?

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zestawy bizuterii Avon: Moon Flower, Mayfield i Chandler

O tym, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet, śpiewała między innymi Marilyn Monroe. Podobne przekonanie wyraża Nicole Kidman w Moulin...

Zamknij