Kosmetyki Avon – opinie – porady

Zestawy bizuterii Avon: Moon Flower, Mayfield i Chandler

| 0 komentarzy

O tym, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet, śpiewała między innymi Marilyn Monroe. Podobne przekonanie wyraża Nicole Kidman w Moulin Rouge. Coś w tym jest, że lubimy to, co się świeci – drogocenne kamienie, srebro i złoto. W wakacyjnym katalogu Avon 9/2012 pojawiła się nowa kolekcja biżuterii, która imituje piękno diamentów.

DIAMENTY, KWIATY I GWIAZDY

Nowa, posrebrzana Biżuteria Diamondesque Moon Flower może stać się diamentowym przyjacielem każdej z nas. Kształtem przypomina kwiaty, zawiera też motywy gwieździste. Kolczyki Diamondesque Moon Flower o rozmiarach 1,2 x 1 cm zawierają ekwiwalent karatowy w wysokości 1,2 karata, a kosztują 65,00 zł. Pierścionek z tej samej kolekcji jest dostępny w trzech rozmiarach: rozmiarze 6 (16,5 mm), 8 (18,1 mm) i 10 (19,75 mm). Zawiera kamienie równe 1,5 karata i kosztuje 55,00 zł. Z kolei Naszyjnik Diamondesque Moon Flower jest w cenie 75,00 zł. Ma długość 45 cm, a rozmiar przywieszki to 2,2 x 1,3 cm. Każdy z elementów diamentowej kolekcji wspaniale się błyszczy. Dzięki dość uniwersalnemu wzorowi pasuje do wielu strojów – można go nosić zarówno na co dzień, jak i od święta.

SREBRO W KLASYCZNYM WYKONANIU

Okazji do noszenia biżuterii Avon na pewno nie zabraknie. Tym bardziej, że także inne zestawy spełniają oczekiwania wielu z nas. W katalogu Avon nr 9 „Wakacje” w promocyjnych cenach są także świecidełka z linii Mayfield, Chandler oraz Denton. Każda z podanych kolekcji jest posrebrzana i hipoalergiczna, bezpieczna dla naszego zdrowia. Zestaw Mayfield: naszyjnik, kolczyki i pierścionek, podobnie jak w przypadku biżuterii diamentowej, można nabyć w trzech rozmiarach (identycznych, jak te, o których pisałam powyżej). Długość naszyjnika wynosi 42 + 8 cm (do regulacji). Kolczyki z kolei zwisają na ok. 4 cm. Zestaw, który jest w swej formie ciekawy, niebanalny, kosztuje 69,99 zł, a wart jest o ponad 30 zł więcej. Biżuterię tę można także kupić w innych kombinacjach. Zestaw Mayfield: naszyjnik i kolczyki za 46,99 zł (zamiast 60,00 zł) to oferta obowiązująca do wyczerpania zapasów, podobnie jak sam Pierścionek Mayfield, który poza zestawem kosztuje 34,99 zł (cena regularna to 45,00 zł).

Ze strony 113 wakacyjnego katalogu można także nabyć Zestaw Chandler: naszyjnik i kolczyki. Zawiera klasyczny, poczwórnie spięty naszyjnik o długości 88 cm (plus 9 cm do regulacji), a także długie, bo zwisające na 7 cm kolczyki. Cena regularna zestawu wynosi 60 zł, a teraz jest on dostępny za 46,99 zł. Wspomnę jeszcze o Bransoletce na nogę Denton, która z pewnością urozmaici wygląd naszych nóg, dodając im filuterności i kokieterii. Długość bransoletki to 23-25,5 cm, a cena – 19,99 zł zamiast 35,00 zł.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • avon biuteria
  • avon biżuteria
  • avon moon

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avon Foot Works – zestaw „Podwójna świeżość” za 19,99 zł

Stopy wymagają bezustannej troski. Niedostatecznie nawilżane szybko się wysuszają, złuszczają i powodują pękanie naskórka. Jeśli już nie przez cały rok,...

Zamknij