Kosmetyki Avon – opinie – porady

Zapach Infinite Moment teraz także dla Niego

| 0 komentarzy

Zapach Infinite Moment dla pań jest klientkom Avon dobrze znany. Ale uwaga, w katalogu Avon nr 14 „Kolory jesieni” premierę przeżywa jego męski odpowiednik, który ma tak bardzo pobudzać i oszałamiać kobiety, byśmy my mężczyźni pachnieli wspaniale!

Woda toaletowa Infinite Moment dla Niego to eliksir harmonizujący pikantny kardamon, świeżą, czarną lawendę i zmysłowe aromaty drzewne. Wpisuje się zatem w kategorię orientalno-świeżą. To uwodzicielski, szarmancki, bardzo męski zapach, zaklęty w eleganckim flakonie. Ma w sobie pikanterię i moc.

Męska woda toaletowa, sprawy do ciała i balsam po goleniu Infinite MomentWoda toaletowa Infinite Moment dla Niego ma pojemności 75 ml i w premierowej cenie kosztuje 46,99 zł (regularnie będzie dostępna za 74,00 zł). Dodatkowo z tej samej linii zapachowej pojawił się Balsam po goleniu Infinite Moment dla Niego (100 ml za 16,99 zł) oraz Spray do ciała Infinite Moment dla Niego (150 ml w cenie 9,99 zł, choć normalnie trzeba za niego dać 26,00 zł). Wszystkie trzy produkty można mieć jeszcze taniej, nabywając cały zestaw (woda, spray i balsam) za 64,99 zł (to oszczędność rzędu 45 %, bo wartość kompletu wynosi 122,00 zł).

Na marginesie dodam, że Woda toaletowa Infinite Moment dla kobiet kosztuje aktualnie 55,99 zł (50 ml), ale jeśli wybierzesz jeszcze inny perfum spośród podanych na stronach 116-117, to za dwie damskie wody zapłacisz 89,00 zł (za jedną wychodzi więc średnio 45,00 zł).

Jeśli chcesz pachnieć wyjątkowo i dać w prezencie swojemu mężczyźnie zapach, który będzie pasował do Ciebie jak ulał, który będzie zniewalać i intrygować, wybierz Infinite Moment i zamień zwykłą chwilę w niepowtarzalny czas, który trwa. Polecam sam ten zapach!

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • Infinite Moment Dla Niego

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zachować wakacyjne piękno na dłużej?

Opalona, jędrna, wspaniała w dotyku – często właśnie taka jest wasza skóra u schyłku wakacji. Zapewne jest to wynik wielu...

Zamknij