Kosmetyki Avon – opinie – porady

Katalog AVON 12/2012 – Babie lato

| 0 komentarzy

Perfumy damskie i męskie (strony: 8-11, 14-15, 22-23, 56-77)

Nowości w Avon

Viva by Fergie, czyli nowy, świeży, uwodzicielski zapach, sygnowany przez piosenkarkę Fergie. Niespodzianką jest to, że przy zakupie wody otrzymasz w prezencie perfumowany spray i balsam do ciała! Trzy zupełnie premierowe produkty za 90 zł – opłaca się?

Poza tym pośród wód są jeszcze inne nowości: Woda toaletowa Secret Fantasy w trzech kombinacjach: kwiatowo-owocowa z ananasem, lilią i ambrą, kwiatowo-owocowa z jeżyną, fiołkiem i magnolią (Kiss) oraz orientalno-gourmand z mandarynką, jaśminem i wanilią (Star). To sama słodycz, a w dodatku w przyjemnej cenie – 39,99 zł za wodę i 9,99 zł za perfumetkę.

Perfumy dostępne do wyczerpania zapasów

Zwróć uwagę na kończące się zapasy Wody toaletowej Avon Essence (34,99 zł).

Hity cenowe

Przy zakupie kosmetyków z katalogu za 49,99 zł, możesz nabyć wody toaletowe Pur Blanca za 24,99 zł, a zestawy zawierające Wodę Miami Party i lakier do paznokci w cenie 19,99 zł. Ponadto jeśli spełnisz pewne warunki, dostaniesz Wodę toaletową Just Play dla mężczyzn albo Pure O2 za 19,99 zł.


Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Makijaż dostosowany do kształtu oka

Każda z pań ma zupełnie inne oczy, dzięki czemu są piękne i wyjątkowe. Indywidualność może jednak być problemem. Jak się...

Zamknij