Kosmetyki Avon – opinie – porady

Wspomóż walkę z rakiem piersi kupując pilnik

| 0 komentarzy

Każda klientka Avon może włączyć się do akcji Wielkiej Kampanii Życia, promującej profilaktykę przeciwko rakowi piersi. Kupując wybrane produkty z Różową Wstążką, wspierasz działania mające na celu ochronę kobiet przed chorobą i zachęcające do okresowych badań mammograficznych, dzięki którym można szybko wykrywać niepokojące zmiany. W katalogu Avon 12/2012 – „Babie Lato” znajdziesz kolejny gadżet – Pilnik do paznokci, z którego dochód także jest przeznaczony na walkę z rakiem.

Różowy Pilnik do paznokci z Różową Wstążką ma rozmiar 15 cm i szerokość 1,7 cm, a jego cena wynosi 5,00 zł. Dzięki sprzedaży podobnych produktów, firma Avon pomogła już 14 milionom kobiet na całym świecie. Używając tych gadżetów pokazujesz, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoje i innych kobiet. Tegoroczne hasło Wielkiej Kampanii Życia to Siostrzana Miłość, stąd poparcia akcji udzieliły siostry Natalia i Paulina Przybysz (znane z zespołu Sistars).

Siostry Natalia i Paulina Przybysz - Sistars

Jeśli chcesz pomóc, kupując także inne produkty z Różową Wstążką, to w aktualnym katalogu odnajdziesz: Pluszową owieczkę z Różową Wstążką (30,00 zł), niewielką Przywieszkę do telefonu komórkowego z Różową Wstążką (10,00 zł), matową Kosmetyczkę z Różową Wstążką (20,00 zł), a także Broszkę z Różową Wstążką (15,00 zł). Wszystkie akcesoria mają kolorystykę biało-różową.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog AVON 12/2012 – Babie lato

Od 16 sierpnia do 5 września będzie obowiązywać nowy katalog Avon 12/2012  – „Babie Lato”. Choć poprzedni numer był wyprzedażowy,...

Zamknij