Kosmetyki Avon – opinie – porady

Oczyszczanie twarzy

| 0 komentarzy

Niewiele osób wie jak ważne dla kondycji naszej skóry jest jej prawidłowe codzienne oczyszczanie twarzy. Woda z mydłem to wróg numer jeden dla naszej skóry. W przypadku skóry suchej powinnyśmy bezwzględnie zrezygnować z mydła, na korzyść mleczka do demakijażu. Jest ono skuteczne nawet, jeśli nie stosujesz, na co dzień kosmetyków kolorowych. Usuwa z powierzchni skóry wszystkie zanieczyszczenie przy czyn jednocześnie nawilża chroniąc skórę przed przesuszeniem. Zachęcam też wypróbować produkty wielofunkcyjne takie jak oczyszczający żel i tonik 2 w 1 Dzika figa i Kiwi z serii Naturals. Usuwa on wszelkie ślady brudu, tłuszczu i makijażu, a także oczyszcza bez wysuszania. O cerę wrażliwą i delikatną najskuteczniej zadbać można za pomocą rewitalizującego i oczyszczającego żelu do twarzy z serii Liv, który odblokowuje pory i zapobiega świeceniu się skóry. Dla skóry tłustej ze skłonnością do wyprysków najlepiej wybrać oczyszczający żel i tonik 2 w 1 Drzewo herbaciane i Ogórek z serii Naturals.
Wybierając osobno mleczko i tonik pamiętaj o tym by sprawdzić czy  kosmetyk nie zawiera alkoholu i jest odpowiedni do właściwości Twojej skóry. Po oczyszczeniu skóry mleczkiem lub żelem oczyszczającym nigdy nie zapominaj zastosować tonik. Oczyszczanie zmienia prawidłowe pH skóry, które przywrócić można właśnie za pomocą toniku. W przypadku cery suchej proponuję wypróbować tonik Moc Nawilżenia z linii Solutions Avon. Dla cery tłustej odpowiedni będzie tonik głęboko oczyszczający Źródło Energii również z linii Solutions Avon.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Makijaż dla blondynki

Naturalne blondynki o jasnej karnacji oraz jasnych włosach często maja problem z doborem odpowiedniego makijażu. Zbyt ciemne kolory cieni czy...

Zamknij