Kosmetyki Avon – opinie – porady

Turecki rytuał hammam w Twojej łazience

| 0 komentarzy

Hammam oznacza łaźnię turecką, w której Arabowie, podobnie jak Rzymianie w termach, od wieków oczyszczali swoje ciała. Jest to też określenie pewnego rytuału, polegającego na rewitalizacji ciała i relaksowaniu umysłu. Dzięki firmie Avon, możesz przeżyć hammam także w swojej łazience. W katalogu Avon nr 14 „Kolory jesieni” znajdziesz orientalne kosmetyki z linii Planet Spa, które pozwolą Ci na swoistą regenerację duszy i ciała.

Maseczka do twarzy z glinką, olejek do ciała i włosów oraz czarne mydło do ciałaGłównym zadaniem nowych produktów Avon jest oczyszczanie. Za pomocą Maseczki do twarzy z glinką pozbędziesz się zanieczyszczeń, a Twoja twarz będzie delikatna i odżywiona. Maseczka, która zmienia kolor po nałożeniu (sygnał, że zadziałała i można ją zmyć), ma pojemność 75 ml i kosztuje 14,99 zł (regularna cena to 27,00 zł).

Czarne mydło do ciała (pojemność: 200 ml, cena: 19,99 zł) ma konsystencję musu-mydła w płynie i ma niespotykanie ciemną barwę. Olejek do ciała i włosów, czyli trzeci z proponowanych kosmetyków, można używać na różne sposoby. Po pierwsze – jako płyn do kąpieli (wlej 1-2 nakrętki olejku do wanny wypełnionej wodą). Po drugie – jako balsam do ciała (nałóż na skórę i wmasuj), a po trzecie – jako odżywkę do włosów (wmasuj, zostaw na 10-15 min i spłucz). Kosztuje on 19,99 zł (za 150 ml).

Jak widać, produkty te można kupować samodzielnie, ale nie tylko. Zestaw zawierający pełen oczyszczający rytuał spa kosztuje jedynie 44,99 zł (jego wartość to 85,00 zł!). Jeśli interesują Cię także inne produkty umożliwiające dalekie naszej kulturze rytuały, to zwróć uwagę na odświeżający rytuał znad greckich mórz z algami i odżywczy rytuał spa z tropikalnej Afryki z masłem shea.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapach Infinite Moment teraz także dla Niego

Zapach Infinite Moment dla pań jest klientkom Avon dobrze znany. Ale uwaga, w katalogu Avon nr 14 „Kolory jesieni” premierę...

Zamknij