Kosmetyki Avon – opinie – porady

Balsam do stylizacji termicznej każdego rodzaju włosów

| 0 komentarzy

W Katalogu Avon nr 14 „Kolory jesieni”, na stronach 178-179, pojawił się zupełnie nowy produkt, przeznaczony do termicznej stylizacji włosów i jednocześnie pielęgnujący jak odżywka. Mowa o Balsamie do stylizacji termicznej do każdego rodzaju włosów.

Balsam ten, dzięki specjalnej formule odżywia chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Za jego sprawą modelowanie włosów przy użyciu suszarki, prostownicy czy lokówki nie będzie już dla włosów destrukcyjne. Wiadomym jest bowiem, że gorące powietrze, a tym bardziej rozgrzane płytki (nawet do ponad 200 stopni Celsjusza!) osłabiają włosy, wysuszają je i łamią. Balsam Avon do termicznej stylizacji każdego rodzaju włosówDzięki balsamowi, którego używa się bez spłukiwania, włosy pozostaną zdrowe i miękkie w dotyku, będą zadbane i błyszczące, a układanie powinno być prostsze niż zwykle.

Balsam o pojemności 100 ml w cenie premierowej kosztuje tylko 10,99 zł (cena regularna wynosi 17,00 zł). Należy go używać po umyciu i osuszeniu włosów ręcznikiem, rozprowadzając równomiernie na całej ich długości. Po chwili możesz modelować fryzurę jak zawsze.

Przy zakupie dowolnego produktu z katalogu (więc także i Balsamu do stylizacji termicznej do każdego rodzaju włosów), możesz nabyć Serum na zniszczone końcówki (30 ml) za 10,99 zł (a nie 23,00 zł). To przydatny kosmetyk, odżywiający końcówki włosów. Preparat ten walczy z przesuszaniem się i rozdwajaniem końcówek. Ma sprawić by wyglądały zdrowo i pięknie. Zatem myśląc o ochronie włosów przed wysokimi temperaturami, weź pod uwagę także produkt w promocyjnej cenie.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Turecki rytuał hammam w Twojej łazience

Hammam oznacza łaźnię turecką, w której Arabowie, podobnie jak Rzymianie w termach, od wieków oczyszczali swoje ciała. Jest to też...

Zamknij