Kosmetyki Avon – opinie – porady

Katalog AVON 13/2012 – Początek jesieni

| 0 komentarzy

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA (strony: 10-15, 86-125, 168-173, 175-187, 190-191)

Nowości w Avon

Na pierwszym planie są tym razem produkty Skin So Soft – olejki do ciała w sprayu, kosmetyki z olejkiem arganowym i z olejkiem babassu. Pojawia się też nowy balsam dla całej rodziny z wyciągiem z rumianku i z owsa, który kosztuje tylko 8,99 zł za 400 ml, a także kosmetyki oczyszczające Clearskin – do walki z pryszczami.

Kosmetyki Avon dostępne do wyczerpania zapasów

Kończą się zasoby Żelu nawilżającego miejsca intymne, Serum przeciwzmarszczkowego, Wibrującego roll-ona pod oczy i maseczek Avon Naturals.

Hity cenowe

Kremy do rąk kosztują 5,99 zł, a jeśli chcesz poczuć pod prysznicem morską bryzę, to zdobądź w promocyjnej cenie kosmetyki Avon Senses z linii Lagoon. O Twoją świeżość zadbają także dezodoranty w kulce za 6,99 zł, płyny do higieny intymnej oraz kremy, maski i kąpiele do stóp. Doskonałą, bo mniejszą o 55% cenę mają zestawy Planet Spa, zawierające maseczkę do twarzy i krem do rąk, a także o 50% – Zestawy Anew Ultimate 7S, przeciwko siedmiu oznakom starzenia. Kosmetyki z aframonem madagaskarskim (kremy, żel i tonik) spadają do ceny 13,99 zł, maleją też ceny preparatów do oczyszczania i pielęgnacji twarzy z linii Solutions i Clearskin.


Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • yhs-002
  • avon 13 katalog
  • yhs-per_001

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wspomóż walkę z rakiem piersi kupując pilnik

Każda klientka Avon może włączyć się do akcji Wielkiej Kampanii Życia, promującej profilaktykę przeciwko rakowi piersi. Kupując wybrane produkty z...

Zamknij