Kosmetyki Avon – opinie – porady

Uwodzicielska kolorystyka farb do włosów

| 0 komentarzy

Gdy włosy tracą blask albo gdy pośród nich dostrzega się siwe kosmyki, zazwyczaj pojawia się pomysł, by zafarbować włosy. Dla niektórych z nas jest to już czynność regularna i tym trudniej zdecydować nam, jaki kolor wybrać tym razem. Szamponów i farb jest przecież niesamowicie dużo, a ponadto kosmetyki te różnią się trwałością i ceną. Farby do włosów Avon z linii Advance Techniques to gwarancja jakości i zadowolenia, dlatego przybliżę pokrótce ich kolorystykę.

W wiosennym katalogu w sprzedaży jest 17 odcieni, spośród których dwa są zupełnie nowe –

ciemny złoty brąz oraz jasny złoty brąz. Z tych, które pojawiały się już w poprzednich numerach, można wybrać albo farbę z gamy blond (aż 9 odcieni!), albo w kolorze z linii czerwieni – farby miedziane, mahoniowe, kasztanowe oraz czarne (również 9 odcieni) albo spośród brązów (poza nowościami – 7 barw). Tak duży wybór pozwoli każdej z pań wybrać coś dla siebie, tym bardziej, że nazwy kolorów farb są rzeczowe i odpowiadają końcowemu efektowi – np. wśród jasnych odcieni znajdziemy ciemny blond, głęboki złoty blond, średni popielaty blond, jasny beżowy blond, bardzo jasny szampański blond, ultra jasny popielaty blond i wiele innych. Uwodzicielskie kolory farb do włosów z oferty AvonPodobnie z brązami – bardzo ciemny, ciemny, średni i jasny brąz oraz ich modyfikacje – średni złoty brąz, średni miedziany brąz i czekoladowy brąz.

O wysokiej klasie wymienionych produktów świadczy między innymi to, że w opakowaniu poza kremem koloryzującym i emulsją aktywującą, znajdziemy preparat przygotowujący do farbowania oraz balsam pielęgnujący, plus oczywiście rękawiczki. Dzięki tym dodatkom, możliwa jest lepsza pielęgnacja farbowanych włosów, które nie matowieją, nie wysuszają się, ale wyglądają zdrowo i urzekająco pięknie, a także – rzecz jasna – mają głęboki kolor. Farby można zakupić u konsultantek Avon. Aktualnie mają promocyjną cenę i zamiast 25,00 zł kosztują 19,90 zł, a dodatkowo przy zakupie dowolnej farby, profesjonalna peleryna do farbowania włosów jest w ofercie za 9,90 zł. W katalogu Avon artykuły te znajdują się na stronach 136-139.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • kolory farb do włosów
  • miedziany brąz
  • katalog kolorow wlosow

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kobiety lubią złoty brąz

Nie tylko dziewczyny Bonda mają moc uwodzenia lśniącymi włosami, mieniącymi się przy każdym ruchu głową. Każda z nas może mieć...

Zamknij