Kosmetyki Avon – opinie – porady

Zapach Slip into… Daring – wyzwól swoją kobiecość!

| 0 komentarzy

Drogeryjne półki uginają się od ilości wód oraz perfum i mogłoby się wydawać, że nie da się już skomponować więcej oryginalnych, niepowtarzalnych zapachów. Tymczasem Avon zaskakuje nas po raz kolejny. Oto w katalogu 13/2012 – „Początek jesieni” pojawia się nowa, magnetyzująca woda, która upaja zmysły i wyzwala w kobietach namiętność, a także ich prawdziwą, seksowną naturę.

Woda toaletowa Slip into… Daring, bo o niej mowa, to niby zapach jak inne – 50 ml tajemniczego płynu zaklętego w czerwony, smukły flakonik. Wystarczy jednak raz psiknąć by przekonać się, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym i dotąd niespotykanym. Zapach ten jest bardzo gorący, więc mimo końca lata i nadejścia jesieni, utrzyma temperaturę Twojego życia na właściwym poziomie. Flakon z wodą taoletową Slip Into... DarlingWpisuje się w kategorię orientalno-owocową, ponieważ tworzą go nuty nektarynki, orchidei oraz nuty skóry. Zatem trochę słodyczy, rześkości i odrobina goryczy – ciekawe połączenie.

Carlos Vinals – twórca zapachu uważa, że jego chęcią było uchwycenie kwintesencji kobiecej pewności siebie i seksapilu. Czy to się mu udało i czy rzeczywiście stworzył coś, co jest jako Wasza druga skóra? Żeby się o tym przekonać, trzeba sprawdzić.

W premierowej cenie nowy zapach można nabyć za 46,99 zł (jego regularna cena to 76,00 zł). Każda klientka Avon przy zakupie wody otrzyma próbkę wraz z ulotką nowego produktu Anew, dostępnego od katalogu Avon nr 14. Jeśli jeszcze się wahasz, co zrobić, zaryzykuj. Pokaż swoją kobiecość, swój urok i zmysłowość. Woda Woda toaletowa Slip into… Daring na pewno Ci w tym pomoże.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • slip into darling
  • slip into darling avon
  • podrobka perfumy slip nie to darling

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poznaj akcesoria Avon Baby i gadżety Avon Kids

Avon Baby – to nowa seria kosmetyków Avon przeznaczona dla maluchów. W ofercie są nie tylko kosmetyki ale i akcesoria,...

Zamknij