Kosmetyki Avon – opinie – porady

Mini Little Black Dress, Little White Dress i Little Red Dress

| 0 komentarzy

Nie bez kozery mówi się, że małe jest piękne. Kuse sukienki działają jak magnez, wymagają jednak odpowiedniej oprawy. Jeśli włożyłaś strój wyjściowy i planujesz pomieścić wszystkie niezbędne kosmetyki czy akcesoria w małej torebce, możesz stanąć przed nie lada wyzwaniem. Avon jednak Cię nie zawiedzie. Oto w katalogu Avon 11/2012 „Lato w pełni” znajdziesz znane wody toaletowe w filigranowych flakonikach, które zmieszczą się w każdej torebce, a nawet w kieszeni płaszcza, a Ty dzięki nim poczujesz się bardzo kobieco i pewnie.

Flakonik z mini wersją wody perfumowanej Litte DressWody Little Black Dress, Little White Dress i Little Red Dress cieszą się powodzeniem ze względu na swoistą aurę magii, którą roztaczają. Decydując się na zakup którejś spośród nich w małym opakowaniu (7 ml), teraz zapłacisz tylko 19,99 zł. To czarujące, zmysłowe zapachy, pasujące idealnie do wieczorowej sukienki. Niewielki rozmiar, poręczne flakoniki i interesująca cena, to elementy na które musisz zwrócić uwagę, przeglądając letni katalog Avon. Miniwersje pojawiły się właśnie teraz, gdyż przydadzą się także w podróży. Zatem może i Ty masz ochotę na swoją ulubioną Little Dress?

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tonik do twarzy domowymi sposobami

Toniki oczyszczają skórę z toksyn, odświeżają ją i napinają. Są kosmetykami, które powinno się stosować każdego dnia, by zachować piękny,...

Zamknij