Kosmetyki Avon – opinie – porady

Niezbędne akcesoria w Twojej kosmetyczce

| 0 komentarzy

Wy, Kobiety najlepiej o tym wiecie, że czasami nie wystarczy posiadać kosmetyki, by stworzyć perfekcyjny makijaż. Na końcowy efekt ma wpływ między innymi to, jakiej marki produktów się używa i czy korzysta się z akcesoriów kosmetycznych ułatwiających aplikacje i umożliwiających wspaniały wygląd.

W katalogu Avon 16/2012 – „Magia Świąt” można znaleźć nowe, niezwykle przydatne akcesoria. Jednym z nich jest Wysuwany pędzel do pudru – elegancki i wygodny, dzięki któremu nakładanie i rozprowadzanie pudru jest proste i zawsze kończy się wymarzonym wynikiem. Pędzel w nietuzinkowym, fioletowym opakowaniu, ma długość 12,3 cm. Nożyczki, cążki, pilnik i szpatułka do skórekDzięki temu bez obaw może być przechowywany w kosmetyczce lub torebce. Pędzel z naturalnego włosia koziego w ofercie regularnej będzie kosztować 32,00 zł, ale teraz można go nabyć po cenie premierowej – 22,99 zł.

Drugim ważnym produktem jest Zestaw do manikiuru. Zawiera on nożyczki, cążki, pilnik oraz szpatułkę do skórek, czyli wszystko to, czego potrzeba, by zadbać o paznokcie i stworzyć piękny manikiur. Za pomocą tych przyrządów spiłujesz paznokcie, odsuniesz skórki, obetniesz to, co trzeba. Akcesoria zapakowane są w poręczne i wygodne, srebrne etui na guzik, które (w postaci zamkniętej) ma wymiary 8 x 11 x 2,5 cm. Cały zestaw w ofercie promocyjnej można nabyć za 34,99 zł.

Do tego w katalogu znajdziesz lakiery do paznokci za 11,99 zł., więc warto pomyśleć o zestawie i kolorowym dodatku – dla siebie bądź dla bliskiej osoby, którą chcesz obdarować prezentem na Gwiazdkę :)

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Miniszczotki do włosów – zestaw za 29,99 zł!

Na stronie 197 katalogu Avon 16/2012 - „Magia Świąt” można znaleźć przydatny, w całości różowy Zestaw miniszczotek do włosów, który...

Zamknij