Kosmetyki Avon – opinie – porady

Kobiety lubią złoty brąz

| 0 komentarzy

Nie tylko dziewczyny Bonda mają moc uwodzenia lśniącymi włosami, mieniącymi się przy każdym ruchu głową. Każda z nas może mieć równie błyszczące, jedwabiście gładkie i miłe w dotyku włosy. Dzięki farbom koloryzującym firmy Avon ich pielęgnacja oraz farbowanie są proste, skuteczne i dają niewiarygodne efekty. Nowe kosmetyki z domieszkami złota zapewniają zniewalający kolor, dobrze odżywiają skórę głowy i sprawiają, że włosy się nie łamią i nie wypadają jak w przypadku innych preparatów dostępnych w sklepach.

Nowe odcienie farb do włosów Avon z linii Advance Techniques to ciemny złoty brąz oraz jasny złoty brąz (poza nimi jest 15 znanych już klientkom kolorów). Obydwie farby gwarantują naturalny wygląd włosów oraz błyszczący połysk. Koniec więc z włosami matowymi, bez wyrazu. Farby nie wysuszają włosów, ale wpływają na ich nawilżenie. A to dlatego, że w opakowaniach kosmetyków znajduje się także preparat przygotowujący do farbowania i balsam pielęgnujący.

Farby w premierowych odcieniach kosztują w cenie regularnej 25,00 zł. W wiosennym katalogu Avon zapłacimy za nie tylko 19,90 zł, a przy zakupie dowolnej farby AdvanceTechniquesprofesjonalna peleryna do farbowania włosów z wodoodpornego materiału, zapewniająca wygodne i bezpieczne farbowanie, będzie do kupienia za 9,90 zł (zamiast 30,00 zł). Niskie ceny i dobra jakość, a także kolorystyka – niby tradycyjna, a jednak bardzo elegancka i zmysłowa, to niewątpliwie zalety kosmetyków, dzięki którym każda z nas będzie wyglądać uwodzicielsko.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • farba zloty brąz

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szybka i skuteczna regeneracja stóp po zimie

Z czym kojarzy wam się „morska bryza”? Z pewnością ze świeżością, witalnością i odżywczym działaniem. Od najnowszego katalogu Avon zapewne...

Zamknij