Kosmetyki Avon – opinie – porady

Spray do włosów Advance Techniques Colour Protection – 5 zalet

| 0 komentarzy

Kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów jest mnóstwo. Mało z nich jednak pozytywnie działa na tylu płaszczyznach co Spray UV do wszystkich rodzajów włosów – nowy kosmetyk w ofercie Avon.

Głównym zadaniem sprayu z linii Advance Techniques Colour Protection jest ochrona włosów przed słońcem. Jest to zatem kosmetyk głównie polecany latem, kiedy jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego. Ale nie tylko. Ma on bowiem szereg innych zalet. Zacznijmy od początku.

Po pierwsze spray przedłuża trwałość każdego koloru aż do 45 myć. Farbowanie okazuje się dzięki niemu efektywniejsze i bezpieczniejsze – nie trzeba tak często narażać włosów na negatywne skutki koloryzacji. Po drugie kosmetyk chroni kolor przed płowieniem, dzięki czemu włosy lśnią i zachwycają głębią koloru. Trzecim ważnym argumentem za nowym sprayem jest to, iż chroni on przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, wyposażony jest w odpowiednie filtry, za sprawą których włosy nawet w upały pozostają w świetnej kondycji i nie ulegają przesuszeniu czy łamaniu. Po czwarte odżywia i nawilża włosy, dostarczając im potrzebnych substancji. I w końcu piątą jego zaletą jest to, że pozostawia włosy gładkie i lśniące, urzekające pięknem i zdrowiem.

Kosmetyki Avon do włosów

Spray UV do wszystkich rodzajów włosów łączy walory preparatu nawilżającego, ochronnego i wzmacniającego. Odbija światło i nadaje włosom miękkość. Dostępny jest w butelce o pojemności 150 ml i kosztuje w katalogu Avon 9/2012 „Wakacje” 11,99 zł, podczas gdy jego cena regularna sięga 18,00 zł.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • advance techniques ochrona termiczna opinie
  • spray uv do wszystkich rodzajów włosów avon opinie

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog AVON 10/2012 – Lato

Mam dla Was nowy Avon katalog 10/2012 - "Lato", z którego będzie można składać zamówienie od 5 do 25 lipca...

Zamknij