Kosmetyki Avon – opinie – porady

Serum Anew Genics

| 0 komentarzy

Serum do twarzy Anew Genics jest nowością katalogową w Avon. Jest rewelacyjne do twarzy tłustej i mieszanej. Po zastosowaniu tego kremu 2 razy dziennie skóra staję się o wiele młodsza i jędrniejsza niż była wcześniej. Dzięki temu produktowi czuje się jak bym była młodsza o 10 lat a nawet więcej.

Stosowanie tego produktu z innymi produktami linii Anew Genics, między innymi takimi jak:

- oczyszczająca emulsja do twarzy,

- krem pod oczy,

- krem do twarzy,

daje nam lepszy rezultat cieszenia się bycia piękniejszą w każdym wieku.

Serum ma bardzo fajna formułę jest ona lekka i szybko wchłania się do skóry. Nie natłuszcza jej ani nie wysusza, nadaje naturalne nawodnienie twarzy. Serum zadziała jednakowo na każdym stadium starzenia się skóry, czyli jednakowo dla osób już zestarzałych a tych co się starzeją dopiero.

Cena serum w przeciwieństwie do innych produktów odmładzających nie jest wysoka, to tylko około 50,00zł. Serum jest bardzo wydajne, mi wystarczyło  na 2 miesiące, czyli wydatek około 25,00zł miesięcznie na odmłodzenie skóry.

Serum bardzo ładnie także pachnie i w łatwy sposób wydostaje się z buteleczki, dzięki atomizerowi. Minusem jednak tej buteleczki jest nie całkowite wyciśnięcie serum z jej boków. Jeżeli serum było by w opakowaniu okrągłym wydostanie było by też łatwe ale także całkowite.

Każdej z nas należy się młodość aż do śmierci, dzięki temu produktowi tą młodość możemy osiągnąć.  Ja polecam ten produkt. Kupiłam już to serum drugi raz.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • avon anew serum do twarzy
  • serum do twarzy Anew firmy Avon
  • anew serum do twarzy

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak układać cienkie włosy?

Cienkie włosy przeważnie mają naturalne blondynki. Tego typu włosy najlepiej wyglądają jeżeli są krótkie i odpowiednio ułożone. Każdy rodzaj twarzy...

Zamknij