Kosmetyki Avon – opinie – porady

Błyszczyki do ust w nowych egzotycznych odcieniach

| 0 komentarzy

Latem kobiety lubią eksperymentować z kolorami. W katalogu Avon nr 10 – „Lato” można znaleźć kosmetyki w rzadko spotykanych, egzotycznych kolorach. Iskrzący błyszczyk do ust, zapewniający superlśniący efekt, jest dostępny w barwie mango, różowej lemoniady, lawendy czy koralu. W sprzedaży są także bardziej tradycyjne odcienie: złoty (Gleaming Gold), kawowy (Mocha Latte), jabłkowo-cynamonowy (Apple Cinnamon), ametystowy (Shimmering Amethyst) czy różowy (Sugar Cane). Błyszczyki mają pojemność 6 ml, a ich cena wynosi 14,99 zł (zamiast 26,00 zł). Idealnie komponują się z nimi premierowe Złociście połyskujące cienie do powiek w odcieniach bursztynu, śliwki i w kolorze zbliżonym do khaki. Cienie, które wyróżnia nie tylko egzotyczna kolorystyka, ale i bardzo delikatna formuła, kosztują 18,99 zł.

Warto przy okazji wspomnieć o innych nowych błyszczykach, pojawiających się w tym katalogu. Są to Błyszczyki „Usta w powiększeniu” z serii ColorTrend, dostępne w trzech odcieniach: Plumped Pink, Voluminous Nude, Fully Mauved. Nabłyszczają i powiększają usta. Mają pojemność 4 ml i kosztują 12,99 zł (w cenie regularnej – 20,00 zł).

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Castilla – marynarskie naszyjniki i bransoletki za 12,99 zł

W katalogu Avon nr 10 „Lato” pojawiły się śliczne naszyjniki i bransoletki w formie i kolorach przywołujących na myśl wakacyjny...

Zamknij