Kosmetyki Avon – opinie – porady

Kosmetyki do makijażu ColorTrend – pomaluj się z charakterem

| 0 komentarzy

Są takie dni, gdy stojąc przed szafą zastanawiamy się, co ubrać, a znajdując się przed lustrem, myślimy, czy dany makijaż będzie pasował do stroju. Bywa, że mamy problem z dobraniem odpowiednich odcieni – czy to ubrań czy kosmetyków. Denerwuje nas to, że nic do siebie nie pasuje. Avon wychodzi nam z pomocą, polecając zestawy kosmetyków ColorTrend, zawierające błyszczyki i lakiery w tej samej gamie kolorystycznej.

Nowa „Kolekcja z charakterem” to propozycja czterech zestawów. Jeden z nich określony został mianem romantycznego. To lakier i błyszczyk Romantic o odcieniu delikatnej, pastelowej lilii. „Zestaw zalotny”- Flirty – prezentuje z kolei barwę malinową, zmysłową, bardzo kobiecą, dużo odważniejszą niż poprzednia. Serene to linia jagodowa, tworząca zestaw radosny, optymistyczny, zaś Daring to kolor spośród tych najciemniejszy, najbardziej przebojowy. Łączy on bowiem granatowy lakier z błyszczykiem w odcieniu fioletowym i nadaje się na wieczorne wyjścia.

Kosmetyki Avon do makijażu z serii ColorTrend

Wszystkie zestawy zawierają więc kosmetyki w bardzo popularnych i lubianych, używanych przez nas codziennie kolorach. Jedne jaśniejsze, inne bardziej intensywne i rzucające się w oczy, wyrażają nasz nastrój i sprawiają, że dobrze czujemy się w idealnie dopasowanych barwach. Lakier do paznokci z charakterem, o pojemności 8 ml, zamiast 14,00 zł kosztuje w katalogu Avon 9 „Wakacje” 8,99 zł, a Błyszczyk do ust z charakterem (15 ml) można nabyć za 11,99 zł (cena regularna to 19,00 zł). Ceny premierowe pozwalają zatem na oszczędności rzędu 45 %.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • baza avon colortrend opinie

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Eternal Magic Enchanted & Miami Party – nowe zapachy Avon

Wiele kobiet ma swoje ulubione zapachy, które je określają i dobrze do nich pasują. Znalezienie takich perfum, które staną się...

Zamknij