Kosmetyki Avon – opinie – porady

Serum ujędrniające do ciała z minerałami z Morza Martwego – Planet Spa

| 0 komentarzy

Serum ujędrniające do ciała jest od dawna w katalogu Avon i cieszy się bardzo dobrą sprzedażą, ponieważ jest na bazie naturalnych składników, które bardzo dobrze regenerują skórę.

W skład tego serum jak sama nazwa mówi wchodzą minerały Morza Martwego, które dbają aby nasze ciało było gładsze i jędrniejsze. Po użyciu tego preparatu przez tydzień czasu, po każdej kąpieli wieczornej zauważyłam już, że moja skóra jest w o wiele lepszej formie niż była.Kosmetyk ten jest stosunkowo nie tanim produktem, w katalogu są także inne tańsze preparaty ujędrniające ciało, ale to serum jest naprawdę wyjątkowe i warte kosztu nawet 20,00 zł czy 30,00zł.

Serum jest dość wydajne, ponieważ pojemność 150ml wystarczyła mi na około 3 tygodnie, czyli koszt codziennej pielęgnacji to tylko około 1,00zł. Serum warto używać także z innymi kosmetykami linii Planet Spa z minerałami z Morza Martwego. Skóra wtedy jest odżywiona w całości wraz ze stopami czy dłońmi.

Preparat należy nakładać w nie dużej ilości a następnie wmasować dobrze w ciało, aby dobrze i szybko wchłonął się w skórę.

Kosmetyk dobry dla osób młodych jak i starszych. Dzięki temu kosmetykowi poczujemy się jak w salonie Spa, tylko nie wydając tyle pieniędzy za wizytę i w zaciszu swojego mieszkania.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • serum ujedrniajace do ciala

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak ujędrnić ciało?

Ciało dla każdej kobiety odgrywa w życiu ważną rolę. Chcemy aby nasze ciało zawsze było piękne, młode i dobrze ujędrnione....

Zamknij