Kosmetyki Avon – opinie – porady

Płyn do higieny intymnej podczas menstruacji

| 0 komentarzy

Kobiece miejsca intymne potrzebują dokładnej higieny i odpowiedniej ochrony każdego dnia. Świeżość i uczucie komfortu mogą zapewnić im odpowiednie żele i chusteczki oraz częste kąpiele. Zdarza się jednak, że podczas „trudnych dni”, te sposoby są niewystarczające. Avon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet i wprowadza do oferty nowy kosmetyk – Płyn do higieny intymnej podczas menstruacji. Można go znaleźć w katalogu Avon 10 /2012 – Lato.

Jest to preparat o bardzo delikatniej, ale skutecznej formule. Nie podrażnia skóry, dokładnie czyści i pozostawia uczucie komfortu. Chroni to, co najcenniejsze, zwłaszcza w te dni, kiedy odporność kobiet spada i łatwiej o infekcje. Płyn do higieny intymnej podczas menstruacji powstał na bazie rumianku i ekstraktów roślinnych, posiada płynną, bezbarwną konsystencję. Nie zawiera mydła i barwników, ma naturalne pH i jest bezpieczny pod względem ginekologicznym. Jego zwiększona pojemność wynosi teraz 300 ml, a premierowa cena to 9,99 zł (regularnie będzie go można nabyć za 17,00 zł).

Nowy kosmetyk Avon - płyn do higieny intymnej podczas menstruacji

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chłodzące spraye do stóp od Avon Foot Works

Seria Foot Works to dobrej jakości kosmetyki do pielęgnacji stóp – peelingi, kremy, a teraz także nowe, soczyście pachnące chłodzące...

Zamknij