Kosmetyki Avon – opinie – porady

Pedikiur doskonały, bo kobiece stopy to samo piękno

| 0 komentarzy

Czy jeden kosmetyk może zapewnić idealny wygląd stóp? Podobno tak, ale o tym musicie przekonać się same, testując nowy kosmetyk Avon o tajemniczej nazwie – Pedikiur doskonały.

Ma on konsystencję kremu o działaniu wygładzającym i zmiękczającym. Zawiera bowiem pumeks, którego zadaniem jest starcie zbędnej warstwy naskórka, powodującej że skóra stóp twardnieje i wygląda nieestetycznie. Po drugie jest bogaty w pestki żurawiny i orzechy włoskie, dzięki czemu oczyszcza, orzeźwia, nawilża i chroni przed uszkodzeniami. Sprawia, że skóra jest delikatna w dotyku i że wygląda jak z obrazka.

Kosmetyki Avon do pedicureJeden kosmetyk może sprawić, że Twoje nogi będą nie do poznania, nie będziesz wstydziła się wyjść w sandałach czy japonkach. Stopy każdego – i kobiet i mężczyzn – wymagają odpowiedniej ochrony. Wystarczy jednak tylko kilka minut dziennie a będą wyglądać rewelacyjnie. Nie muszę chyba dodawać, że kobiece stopy to jedne z najpiękniejszych części ciała, mające moc uwodzenia i sprawiające, że nie da się oderwać od nich oczu…

Pedikiur doskonały firmy Avon można w premierowej cenie nabyć za 5,99 zł (75 ml). Jest to jedna z najlepszych, zdumiewająco niskich promocji katalogu Avon 13/2012 – „Początek jesieni”, gdyż jego wartość wynosi 14,00 zł. Czyż nie brzmi to zachęcająco?

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielofunkcyjne etui i tęczowa torebeczka „Multicolor”

W katalogu Avon 13/2012 - „Początek jesieni” poza nowościami kosmetycznymi, pojawia się również sporo nieznanych dotąd dodatków – torebek i...

Zamknij