Kosmetyki Avon – opinie – porady

Olejki do ciała Skin So Soft – psik… i masz delikatną skórę

| 0 komentarzy

Wraz z katalogiem Avon nr 13 – „Początek jesieni” na rynku kosmetycznym pojawiły się znakomicie pachnące olejki w sprayu Skin So Soft. Stanowią one innowację w dziedzinie nawilżania skóry, gdyż są wygodne w użyciu, bogate w cenne składniki oraz skuteczne.

Dwufazowy olejek nawilżający do ciała „Satynowa miękkość”, rozpoznawalny po różowym flakoniku, nawilża i wygładza skórę oraz sprawia, że jest ona miękka w dotyku i uwodzicielsko pachnąca. Olejki do ciała od AvonDrugi kosmetyk – Mineralny olejek w sprayu z połyskującymi drobinkami „Złocisty blask” – w złotym opakowaniu, nie tylko nawilża, ale również nadaje skórze blask rodem z Egiptu. Ciało nie dość, że jest przyjemnie delikatne, to jeszcze ma ładny koloryt i prezentuje się znakomicie.

Trzeci produkt to z kolei Dwufazowy olejek ujędrniająco-naprawczy do ciała „Satynowa miękkość”. Przeznaczony jest dla tych pań, które potrzebują preparatu odżywczego i napinającego. Walczy on z wiotką skórą, odpowiednio ją nawilżając. Ma butelkę fioletową.

Trzy nowe olejki Avon (wszystkie o pojemności 150 ml), zawierające luksusowe olejki i minerały, kosztują jedynie 9,99 zł za sztukę (to połowa ich wartości!). Wystarczy tylko zakupić dowolny produkt z katalogu Avon 13/2012 – „Początek jesieni”. Nie można ich nabyć w cenie regularnej.

Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • olejki do ciala avon opiniw
  • olejek opalający w sprayu avon opinie
  • olejki do ciała avon opinie

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pedikiur doskonały, bo kobiece stopy to samo piękno

Czy jeden kosmetyk może zapewnić idealny wygląd stóp? Podobno tak, ale o tym musicie przekonać się same, testując nowy kosmetyk...

Zamknij