Kosmetyki Avon – opinie – porady

Avon Foot Works – zestaw „Podwójna świeżość” za 19,99 zł

| 0 komentarzy

Stopy wymagają bezustannej troski. Niedostatecznie nawilżane szybko się wysuszają, złuszczają i powodują pękanie naskórka. Jeśli już nie przez cały rok, to przynajmniej wiosną i latem powinnyśmy przypomnieć sobie, jak ważna jest ich pielęgnacja. We wiosennym katalogu Avon pojawiła się nowa seria kosmetyków Foot Works. Tym razem po biało-zielonych opakowaniach możemy rozpoznać linię z miętą i aloesem, które zapewniają regenerującą świeżość naszym nogom.

Zestaw „Podwójna świeżość”, kosztujący 19,90 zł (zamiast 47,00 zł) zawiera trzy kosmetyki. Pierwszym z nich jest Odświeżający dezodorant do stóp z miętą i aloesem, którego można używać tak często, jak tylko będziemy czuć potrzebę. Preparat sprawia, że stopy są mniej zmęczone i zapobiega przykrym zapachom. Ma pojemność 100 ml i poza zestawem można go nabyć za 12,99 zł (cena regularna wynosi 19,00 zł). Drugim elementem zestawu jest Złuszczający skrub do stóp z miętą i aloesem, który powinno się używać po uprzednim namoczeniu nóg, tak, by zbędny naskórek łatwiej było usunąć. Avon Foot Works - Zestaw kosmetyków za 19,99 złScrub o pojemności 75 ml kosztuje 8,99 zł (normalnie będzie w cenie 14,00 zł) i pomaga walczyć ze zgrubieniami naskórka. Ostatni kosmetyk to Balsam do stóp z miętą i aloesem, o tej samej wielkości i cenie, co skrub. Balsam jest nieodzowny po każdej kąpieli. Zapewnia uczucie miękkości i delikatności.

Dzięki aloesowo-miętowym kosmetykom Foot Works skóra naszych stóp będzie gładka, miła w dotyku, a my będziemy mieć poczucie świeżości i komfortu. Stopy to jedna z tych części kobiecego ciała, która działa na mężczyzn jak afrodyzjak, trzeba więc poświęcić im uwagę.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kosmetyki do makijażu ColorTrend – pomaluj się z charakterem

Są takie dni, gdy stojąc przed szafą zastanawiamy się, co ubrać, a znajdując się przed lustrem, myślimy, czy dany makijaż...

Zamknij