Kosmetyki Avon – opinie – porady

Obniżone ceny produktów w katalogu 4/2012

| 0 komentarzy

Firma AVON obecna jest na polskim rynku już dwadzieścia lat. Z tego też powodu w katalogu zatytułowanym „Przedwiośnie” natkniemy się na wiele obniżonych cen. Warto z takiej oferty skorzystać.

Na uwagę zasługują produkty, które kupimy za jedynie 20 złotych. W tej grupie znalazły się podkład rozświetlająco – antystresowy, żel – krem A new Aqua Youth, zestaw Super Shock (w jego skład wchodzą: tusz do rzęs SuperShockBlack oraz olśniewający cień do powiek SuperShock) oraz odżywcze masło do ciała z minerałami z Morza Martwego. Warto skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Ceny produktów zostały bowiem mocno obniżone: w niektórych przypadkach jest to obniżka większa niż 50%.

Jeśli chcemy zakupić dobrej jakości wodę toaletową lub perfumową w katalogu „Przedwiośnie” także natrafimy na coś, czego nie można przegapić. Zamawiając wybraną wodę z katalogu „Przedwiośnie” możemy zaoszczędzić nawet do 40%. Decydując się na jeden produkt zapłacimy jedynie 55,90, zaś jeśli zdecydujemy się na zakup dwóch czeka nas wydatek jedynie 86 złotych. Czyż nie warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty?

W obniżonych cenach znalazły się także olejki do ciała z serii Skin so soft. W obniżonych cenach dostępne są: dwufazowy nawilżający olejek do ciała „Satynowa miękkość”, dwufazowy odżywczy olejek do ciała „Satynowa miękkość” oraz złocisty olejek mineralny w sprayu z połyskującymi drobinkami.

W niższych cenach niż zwykle odnajdziemy także tusze do rzęs. Możemy zdecydować się na superpodkręcający tusz do rzęs lub też tusz superwydłużający. Oba gwarantują nam nieziemskie spojrzenie i piękne rzęsy. Oba dostępne są też w dwóch kolorach: czarnym oraz brązowym. Mówiąc o makijażu nie sposób nie wspomnieć też o niższych cenach konturówek oraz kredek do oczu, a także konturówek do brwi oraz ust. Decydując się na ich zakup teraz możemy zaoszczędzić nawet do 50%.

 W katalogu „Przedwiośnie” odnajdziemy jeszcze szereg innych produktów, które znajdują się w wyjątkowo okazyjnych cenach. Dlatego warto jak najszybciej skontaktować się z konsultantką AVON i dokonać zakupu.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bransoletki jako nowości

Każda kobieta lubi piękną biżuterię. Biżuteria jest tym, co pozwala nam podkreślić swoją osobowość, a jednocześnie poczuć się wyjątkową piękną...

Zamknij