Kosmetyki Avon – opinie – porady

Katalog AVON 14/2012 – Kolory jesieni

| 0 komentarzy

MODNE DODATKI (strony: 16-17, 66-89, 174)

Nowości w Avon

Jesienią możesz błyszczeć dzięki nowym kompletom biżuterii. Kolczyki i naszyjnik Karelia są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i srebrnej. Biżuteria Londrina wyróżnia się kamyczkami w klasycznych, eleganckich kolorach. Z kolei Komplet Perfect Poise onieśmiela delikatnością i elegancją perełek, które pasują do każdej kreacji i zawsze wyglądają szykownie. Nowy jest też Komplet Benissa (broszki i kolczyki), a także biżuteria Annai i Komplet kolczyków Mapiya – to 12 par w różnych kolorach. W ofercie pojawił się również zgrabny, okrągły Zegarek Dianna.

Pośród dodatków Avon znajdziesz teraz seksowną, drapieżną torbę i portfel Selene w pięknym, oryginalnym, karminowym kolorze. Dla mniej odważnych pań proponuję niebieską Torbę Heka, łączącą w sobie klasyczny wzór z nowoczesnym kształtem i wykończeniem. Na jesień idealna jest też ruda Torba Adria.

Dodatki Avon dostępne do wyczerpania zapasów

Kończą się zapasy bransoletek Agnes, Dobson, Aditi i Taipa. Wszystkie je znajdziesz po obniżonej cenie (tylko 29,99 zł) na stronie 82. Ostatni raz w regularnej sprzedaży pojawia się posrebrzana biżuteria Mayfield – naszyjnik i kolczyki, a także Zestaw perłowych kolczyków w czerwonym, gwiazdkowym pudełku i Zestaw kolczyków z wymiennymi przywieszkami Nina. Do wyczerpania zapasów możesz nabywać ponadto torby i portfele ze stron 86-87 (są to torby: Subra, Garah, Sonali, torebki: Emma i Lindsey oraz portfele: Abigail, Margot i Sonali).

Hity cenowe

Sprawdź obniżone ceny zegarków (s. 70). Do wyboru masz kilka modnych wzorów.


Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • katalog avon 14 online

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Woda toaletowa a perfumowana – czym się różnią?

Różnice między wodami perfumowanymi, toaletowymi, kolońskimi, mgiełkami czy też wodami po goleniu, wynikają z zawartości w nich ekstraktów aromatycznych rozpuszczonych...

Zamknij