Kosmetyki Avon – opinie – porady

Katalog AVON 14/2012 – Kolory jesieni

| 0 komentarzy

PERFUMY DAMSKIE (strony: 8-11, 106-113, 115-131, 174)

Nowości w Avon

Zupełnie nową Wodę perfumowaną Rare Diamonds (50 ml w eleganckim flakoniku), kuszącą aromatem śliwki, orchidei i drzewa kaszmirowego,  możesz mieć za 39,99 zł przy dowolnych zakupach z katalogu Avon za cenę 49,99 zł. Premierowe są też zestawy do torebki, choć zawierają znane produkty – najpopularniejsze wody o pojemności 30 ml i tusze „Pełnia rzęs”. Do wyboru masz Zestaw Perceive, Zestaw Far Away i Zestaw Incandessence.

Kosmetyki Avon dostępne do wyczerpania zapasów

Masz ostatnią szansę by kupić Wodę toaletową Sassy Swirls Vanilla Blossom. Kosztuje ona tylko 8,99 zł.

Hity cenowe:

  • Woda toaletowa Tomorrow (z linii Today Tomorrow Always) kosztuje 59,00 zł, wody perfumowane Outspoken sygnowane przez Fergie, nabędziesz za 55,00 zł. Ale są i większe promocje! Owocowo-kwiatowa Woda toaletowa Pur Blanca Blush kosztuje tylko 20,00 zł (zamiast 64,00 zł), a ceny Wody perfumowanej Incandessence Lumiere, Wody toaletowej Perceive Dew, jak również Wody perfumowanej Far Away spadają do 39,99 zł. Mniej wydasz też na wody toaletowe Célèbre, Passion Dance i Pur Blanca – tylko 34,99 zł.
  • Zestaw Little Black Dress, zawierający wodę perfumowaną, perfumowany spray do ciała i dezodorant w kulce, możesz mieć za 59,99 zł (jego wartość jest niemal dwukrotnie wyższa). Inny zestaw – Zestaw Pur Blanca, zawierający taką samą ilość produktów – jest w cenie 44,99 zł.
  • Tylko teraz dezodoranty w kulce w Twoich ulubionych zapachach nabędziesz za 6,99 zł, a dezodoranty w sprayu za 9,99 zł.


Polecam:

Wpis został odwiedzony dzięki frazom:

  • katalog avon 14 online

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Woda toaletowa a perfumowana – czym się różnią?

Różnice między wodami perfumowanymi, toaletowymi, kolońskimi, mgiełkami czy też wodami po goleniu, wynikają z zawartości w nich ekstraktów aromatycznych rozpuszczonych...

Zamknij