Kosmetyki Avon – opinie – porady

Pielęgnacja stóp

| 0 komentarzy

Nie jedna z nas marzy o tym, aby być idealna w każdym calu. Pewnie większość z nas sumiennie dba o wygląd twarzy, dekoltu czy dłoni, jednak pytanie jak bardzo dbamy o swoje stopy?

W naszej kulturze i szerokości geograficznej, na co dzień nie przywiązuje się zbyt wielkiej wagi do stanu naszych stóp, które skrzętnie chowamy zimą, jesienią oraz wiosną pod kilkoma warstwami rajstop, pończoch czy skarpet. Jednak zapewne każda z nas (jeżeli nie dbała o nie odpowiednio przez cały rok), latem stwierdzi z przerażeniem, że są w opłakanym stanie i że ciężko będzie je „rehabilitować”.

Dlatego właśnie Avon proponuje coraz bardziej wyszukane propozycje dla swoich Klientek. Linia Foot Works jest poświęcona całkowicie pielęgnacji stóp. W ofercie znajdziemy kremy: nawilżające, do pięt, zmiękczające, kuracje parafinowe. Oprócz tego znajdziemy dezodoranty, skruby oraz płyny odświeżające do kąpieli stóp. Nowością jest naturalny pumeks z antypoślizgowym uchwytem.

Żeby Twoje stopy mogły wyglądać cudnie, pamiętaj aby przynajmniej raz w tygodniu wykonać solidny peeling z użyciem kosmetyków oraz naturalnego pumeksu. Codziennie wieczorem wsmarowuj obficie kremy, a co rano używaj dezodorantu, jeżeli w tracie dnia odczuwasz dyskomfort. Twoje stopy będą Ci wdzięczne za solidną kąpiel w delikatnym, odświeżającym preparacie!

Oprócz zabiegów kosmetycznych, dla lepszego samopoczucia i wyglądu stóp proponuję przebój tej linii – żelowe poduszeczki pod stopy. Ten mały atrybut pozwala odpocząć stopom tych pań, które na co dzień chodzą w butach na wysokich obcasach.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skuteczna broń na trądzik

Firma Avon proponuje rewolucyjne kosmetyki w walce z trądzikiem u osób dorosłych. Nowa seria - Clearskin Professional, nowość z katalogu...

Zamknij