Kosmetyki Avon – opinie – porady

Perłowe paznokcie… z kosmetykami Avon

| 0 komentarzy

Za co kochamy perły? Za to, że są oznaką luksusu, ale przede wszystkim dlatego, że są piękne. Ich delikatna barwa i subtelny blask urzekają kobiety, a zdaniem mężczyzn są wspaniałą ozdobą – kuszącą i wyrażającą więcej niż tuziny słów. Jeśli chcesz, aby nie tylko Twoja biżuteria działała kokietująco, lecz także paznokcie, poznaj nowy kosmetyk Avon.

Premierowy produkt, który pojawił się w katalogu Avon 11/2012 – „Lato w pełni”, to Preparat rozjaśniający paznokcie, dzięki któremu Twoje dłonie będą delikatne i pociągające jak perły. Kosmetyki Avon do paznokciKosmetyk ten jest idealny dla osób o matowych, ciemnych albo żółtych (w przypadku miłośniczek tytoniu) płytkach paznokci, ponieważ umożliwia za jednym pociągnięciem ich regenerację, rozświetlenie i rozjaśnienie. Jest pomocny w walce z przebarwieniami i z zażółceniami. Poza tym wypełniając szczeliny paznokci, wygładza je, dzięki czemu stają się one równe i lepiej się prezentują.

Produkt można stosować na suche paznokcie bądź na pokryte lakierem. Zamawiając go z katalogu „Lato w pełni”, otrzymasz dodatkowo szklany pilnik Avon, za pomocą którego nadasz płytkom paznokci wymarzony kształt oraz zabezpieczysz je przed łamliwością i rozdwajaniem. Szklane pilniki uchodzą za najlepsze z szerokiej gamy pilników dostępnych na rynku. Możesz mieć pewność, że zestaw Avon to kosmetyki wysokiej jakości, a w dodatku w konkurencyjnej cenie. Zestaw kosztuje 16,99 zł, choć wart jest 40,00 zł. Postaw więc na ochronę i piękny wygląd oraz sprawdź, czy także Twoje paznokcie nabiorą perlistego wdzięku.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Twoja cera zależy od tego, co jesz

Nawet jeśli stosujesz najlepsze kosmetyki czy produkty z apteki, a nie przestrzegasz określonej diety, Twoja twarz może się buntować. By...

Zamknij