Kosmetyki Avon – opinie – porady

Jak malować usta, aby wyglądały jak u gwiazd?

| 0 komentarzy

Aby przystąpić do malowania warg należy zobaczyć czy usta są dobrze nawilżone czyli inaczej mówiąc gładkie.

Jeżeli stwierdzisz, że tak nie jest, najlepiej posmarować usta kremem nawilżającym ale w niewielkiej ilości. Gdy stwierdzisz, że za dużo kremu zostało naniesionego na usta, należy nadmiar usunąć delikatnie chusteczką higieniczną.

Jeżeli usta są już gładkie, należy nanieś na niewielką ilość pudru (chodzi o przypudrowanie ust). Następnie należy obrysować kontur ust, najlepiej dobrze zastruganym ołówkiem do ust czy kredką specjalnie do tego przeznaczoną. Potem nałóż na usta szminkę – najlepiej pędzelkiem – zaczynając od środka rozprowadzając ją starannie na wargach. Nadmiar szminki możesz usunąć ściskając chusteczkę higieniczną między wargami. Po krótkiej chwili należy znów nałożyć jedną bardzo cieniutką warstwę szminki, aby usta wyglądały bardziej błyszczące. Na sam koniec nałóż błyszczyk lśniący, najlepiej z drobinkami brokatu na części środkowej ust.

I tyle! Makijaż jak u gwiazd gotowy w niedługim czasie.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki pędzelek do warg?

Pędzelek jest podstawowym elementem makijażu ust jeżeli chcemy, aby usta wyglądały atrakcyjnie i równomiernie wymalowane, zawsze piękne i pełne. Najlepiej...

Zamknij