Kosmetyki Avon – opinie – porady

Usta pełne blasku

| 0 komentarzy

Mężczyźni, przyglądając się kobietom, najpierw patrzą na twarz. To, co działa na nich jak magnes to niewątpliwie zmysłowe, lśniące, dobrze podkreślone usta, które chciałoby się dotykać i całować. Kosmetyki Avon pozwalają na uzyskanie oszałamiającego efektu soczystych, namiętnych warg, a szminka „olśniewający kolor” sprawia, że usta są odpowiednio odżywione, nawilżone i wyglądają zmysłowo.

Szminka „olśniewający kolor” składa się z dwóch warstw. Zadaniem jednej z nich (wewnętrznej) jest nadanie ustom koloru. Druga, którą stanowi żelowa otoczka, ma na celu uzyskanie trwałego połysku. Dzięki pomadce Avon usta są lekkie, nie sklejają się i są odpowiednio zadbane. Kosmetyk zawiera bowiem witaminę E oraz SPF 15, gwarantujące długotrwałą ochronę i komfort.

Warto polecić kilka niebanalnych, rozkosznych odcieni szminek. Dla kobiet gustujących w pomadkach intensywnie różowych, dobrym wyborem będzie Happy Pink. Aby uzyskać efekt jasnych, subtelnych, trochę cukierkowych warg, polecam wyposażyć się w szminkę Rose Pink. Barwę koralową, hit tej wiosny, posiada z kolei szminka Caressing Coral, a odcień brudnego różu, lekko wpadającego w brąz można otrzymać za sprawą Copper Connection. Ponieważ nie każda klientka Avon lubi intensywne, żywe kolory, wśród kosmetyków znajdują się także klasyczne propozycje. Najdelikatniejszym odcieniem cechuje się szminka Guava – idealna na co dzień, do każdego stroju. Dla pań lubiących brąz dobrym kosmetykiem Avon będzie szminka Nude Low, przypominająca pachnące i kuszące cappuccino, zaś tym, które lubią fiolet, można wskazać pomadkę Orchid.

Szminki „olśniewający kolor” powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety lubiącej wyrazistość i połysk. Dzięki nowej technologii usta nie sklejają się, są zdrowe i piękne. Dwanaście odcieni to gama, z której każda z nas na pewno wybierze coś dla siebie. Szminki mają pojemność 3 gramy i wyjątkowo kosztują 19,90 zł (cena regularna wynosi 33 zł). Wiosną, kiedy płeć piękna stroi się i ukazuje swe wdzięki, szminka dobrze pokrywająca usta i nadająca im pełny kształt, okaże się strzałem w dziesiątkę.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Modne odcienie lakierów

Nadeszła kalendarzowa wiosna. Panie chowają do szaf zimowe płaszcze i przywdziewają lżejsze stroje. Tym, co najbardziej rzuca się w oczy...

Zamknij