Kosmetyki Avon – opinie – porady

Jak tuszować rzęsy

| 0 komentarzy

Mawia się, że oczy są zwierciadłem duszy. Z tego też powodu wiele uwagi przykładamy do makijażu oczu. Zależy nam na tym aby był perfekcyjny, uwydatniał nasze spojrzenie i sprawiał, że będzie się wydawało wyjątkowo magiczne. Często pojawia się jednak pytanie jak tuszować rzęsy aby osiągnąć taki efekt?

Aby nasze rzęsy były pięknie wytuszowane powinnyśmy pamiętać o tym, że tuszowanie rozpoczynamy zawsze od nasady rzęs i przesuwamy się ku górze. Warto robić to ruchem zygzakowanym a nie prostym. Dzięki takiemu trikowi nasz makijaż będzie dokładniejszy. Bardzo ważne jest aby nie nakładać na rzęsy zbyt wielu warstw kosmetyku: dwie w zupełności wystarczą. Jeśli zdecydujemy się na więcej możemy uzyskać efekt posklejanych i zbyt ciężkich rzęs.

Opisany powyżej sposób jest najprostszym sposobem tuszowania rzęs. Jeśli jednak mamy już w tym trochę wprawy możemy pokusić się o takie nałożenie maskary aby nadać naszego spojrzeniu specjalny wyraz. Jeśli tuszując rzęsy będziemy trzymać szczoteczkę po lekkim skosie nasze rzęsy ułożą się w sposób promienisty. Taki zabieg pozwoli nam wydłużyć zewnętrzny kącik oka, a to z kolei zaowocuje niesamowicie seksownym, głębokim spojrzeniem.

Jeśli tuszując rzęsy będziemy szczoteczkę trzymać w pionie nasze oko będzie wydawało się bardziej okrągłe. Taki trik powinny opanować kobiety, których oczy mają wąski kształt.

Tuszowanie rzęs nie kończy się na rzęsach górnych. Bardzo ważny jest także makijaż tych rzęs, które znajdują się na dolnej powiece. Ich wytuszowanie wymaga jeszcze większej wprawy. Tutaj tuszowanie należy rozpocząć od wewnętrznego kącika oka, kończyć zaś w kąciku zewnętrznym.

W ofercie firmy AVON znajdziemy szereg tuszy do rzęs, które pozwolą nam osiągnąć wymarzony makijaż oczu. Superpodkręcający tusz do rzęs zapewni nam efekt niesamowitego podkręcenia rzęs, który utrzymuje się na rzęsach nawet do dwunastu godzin. Nie musimy więc obawiać się, że w ciągu dnia nasze rzęsy stracą na urodzie. Superwydłużający tusz do rzęs gwarantuje nam niewyobrażalne wręcz wydłużenie rzęs. Dzięki temu osiągniemy niesamowitą głębię naszego spojrzenia, które z pewnością nabierze nowego wyrazu. Oba tusze dostępne są w dwóch atrakcyjnych kolorach: czarnym oraz brązowym. Tusz do rzęs SuperShock zapewni nam maksymalne zwiększenie objętości naszych rzęs. Dzięki niemu nasze rzęsy będą sprawiały wrażenie jakby było ich miliony. Spojrzenie wyda się dużo bardziej wyraziste, a my z pewnością poczujemy się pewniej. Z kolei tusz do rzęs „Hipnotyczne spojrzenie” sprawi, że nie tylko zwiększy się objętość naszych rzęs, ale także, że każda rzęsa będzie precyzyjnie oddzielona od reszty. Taki efekt sprawi, że patrzącym w nasze oczy będzie wydawało się, że rzęs mamy jeszcze więcej! Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza tusz Spectra Lash, który został wyposażony w regulację intensywności tuszowania. Dzięki temu może dopasować ilość nakładanego kosmetyku do naszych aktualnych, indywidualnych potrzeb.

Polecam:

Dodaj komentarz

Gwiazdką oznaczono pola wymagane *.  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
Przeczytaj poprzedni wpis:
Optymalne oczyszczanie twarzy

Aby skóra twarzy była czysta i zdrowa należy stosować zarówno odpowiednie kosmetyki oczyszczające z toksyn i makijażu, jak i nawilżające...

Zamknij